Національна команда України здобула перемогу над нашою «молодіжкою» в другому товариському матчі

Національна збірна України з хокею виявилась сильнішою за нашу молодіжну команду в контрольному матчі на броварській арені «Термінал».

Підопічні Вадима Шахрайчука перемогли з рахунком 8:1. У стартовому періоді опоненти грали приблизно на одному рівні. Рахунок зустрічі на третій хвилині відкрив Іван Савченко з влучної передачі Гліба Кривошапкіна. На це колектив Олександра Бобкіна відповів влучним пострілом Дениса Гончаренка. Попри супротив «молодіжки», перший ігровий відрізок залишився за національною командою – її вивів уперед Вадим Мазур.

Якщо перший період проходив без великої кількості гострих моментів, то вже в другій 20-хвилинці хокеїсти з головної команди країни стали активно пресингувати суперників. Це вилилось у дві закинуті шайби авторства Дмитра Німенка та Сергія Бабинця

У завершальному періоді національна збірна зуміла ще більше розвинути цю перевагу. Так, підопічні Шахрайчука чотири рази відзначились взяттям воріт молодіжної збірної та встановили фінальний рахунок матчу – 8:1.

Уже після завершення основного часу гри хлопці за рішенням тренерського штабу відіграли короткий овертайм та провели тренувальну серію булітів – кожна команда зробила по 5 кидків.

Нагадаємо, що вже 14 травня національна збірна України вирушить до словенської Любляни на міжнародний турнір «Beat Covid-19 Ice Hockey Tournament». Молодіжна ж команда продовжить навчально-тренувальний процес у броварському «Терміналі».

Національна збірна України – збірна України U-20 – 8:1 (2:1; 2:0; 4:0)

Шайби1:0 Савченко (Кривошапкін, Даниленко), 2:20; 1:1 Гончаренко (Палійчук, Пономаренко, більш.) , 5:43; 2:1 Мазур (Ворона, Євтухов), 9:15; 3:1 Німенко (Деніскін, більш.), 30:40; 4:1Бабінець (Мережко, більшість), 32:15; 5:1 Даниленко (Савченко), 44:38; 6:1 Денискін (Оганджанян), 45:00; 7:1 Мережко (Бабинець, Ступак), 46:19; 8:1 Бородай (Даниленко, Кривошапкін), 51:56.

Судді: Урда, Горбатюк.