Наступний національний відбір не за горами

Слідом за національним відбором серед гравців 2008 року народження, у Харкові з 29 лютого по 1 березня на льодовій арені «Салтівський лід» відбудеться національний відбір до складу збірної команди України гравців 2005 року народження.

Правила участі залишаються незмінними. Незалежно від місця проживання, хокейної школи, індивідуальних чи командних здобутків кожен гравець цієї вікової групи має шанс потрапити до числа 20 хокеїстів збірної команди країни U15 та взяти участь у міжнародних турнірах з хокею за підсумками сезону 2019-2020 років. Для цього необхідно всього лише заповнити відповідну анкету та виконати умови участі у відборі.

У програмі відбору передбачені модельні тренувальні заняття, сучасне тестування навичок спортсменів, а також стикові поєдинки.

Фахівцями комітету дитячо-юнацького хокею Федерації було вирішено призначити Олексія Зудіна, Альберта Шафікова та Владислава Єршова тренерами національного відбору серед гравців 2005 року народження. Працювати з воротарями продовжить кваліфікований тренер – Олександр Івлєв.

Традиційно після заходу буде створено сезонний рейтинг спортсменів 2005 року народження залежно від їх ігрових амплуа та визначено 20 хокеїстів та їх найближчий резерв, яких буде запрошено для участі у складі збірної команди  України U15 в міжнародних турнірах по завершенні спортивного сезону 2019-2020 років.

Умови для участі у заході наступні:

– любити хокей та прагнути розвиватися і бути найкращим;

– бути громадянином України;

– заповнити заявку за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfnHuUeIUBZbkcluFQLI-raucI3CyHc1bsUX88AeZ9sKSJ-Tg/viewform

– отримати підтвердження та готуватися до відбору!

 


Вас може зацікавити