Молодіжна збірна України здобуває другу перемогу в серії булітів!

В першому періоді італьянці відкрили рахунок першими завдяки дальньому кидку грегоріо Гіоса, який вдало влучив у ближній кут воріт Артура оганджаняна. Наші хлопці відігралися у другому періоді. Ігор Шевченко обікрав суперника в чужій зоні та потужнім кидком у верхній кут прошив Давиде Фадані.

У третьому періоді та овертаймі глядачі закинутих шайб не побачили, хоча у додатковій п’ятихвилинці наші хокеїсти були більш близькими до перемоги ніж суперники. Але Олександр Пересунько та Олександр Фірсов не реалізували свої виходи сам на сам з голкіпером італійців.

У серії післяматчевих кидків Артур Оганджанян не пропустив жодного разу, а українці реалізували дві свої спроби. Шайбами відзначилися Фелікс Морозов та Олександр Пересунько.

Отже після чотирьох турів наша команда поки посідає четверту сходинку у турнірній таблиці.

Україна U20 – Італія U20 2:1 (0:1; 1:0; 0:0; 0:0; 1:0)

12 грудня 2018 року, Тихи, ЛА «Зимовий стадіон», 14:00

Судді: М. Тооде, П. Косідло, Я. Шауер

Україна U20: Оганджанян (Петленко). Фірсов – Кругляков, Козачук – Матусевич, Сухонос – Грицюк, Логач – Євтухов. Матейченко (К) – Пересунько – Кривошапкін (А), Бузоверя – Морозов – Даниленко, Сиротенко – Середницький – Шевченко, Поліщук – Бородай – Лесніков.

Італія U20: Фадані (Столл). Гроссрубатчер – Спорнбергер (А), Гіос (А) – Ляйтнер, Форте – Соракреппа, Тауфер. Печланер – Бергер (К) – Шпінель, Галассіті – Кассллаттер – Делюка, Алвере – Томасини – Деметц, Тофолли, Луізетті – Шиавоне – Топатиг.

Шайби0:1 Гіос (Бергер, 16:30). 1:1 Шевченко (22:11). 2:1 Морозов (65:00 – переможний булліт).