Молодіжна збірна U17 програє свій перший матч на турнірі в Будапешті

У своєму першому матчі на турнірі в Будапешті молодіжна збірна U17 зустрічалася сьогодні із однолітками з Білорусі.

У першому та другому періодах наша команда на рівних змагалася із суперником. Але, на жаль, помилки наших гравців на початку третього періоду призвели до загальної поразки у матчі.

Україна U17 – Білорусь U17 1:4 (0:0; 1:1;0:3)

7 лютого 2019 року, Будапешт, Ледова арена «Tüskecsarnok», 12:00

Судді: Л. Гангел, В. Банга, Б. Дорнер

Україна U17: Красносельський (Сушак). Деркач, Гребеник, Гордийчук, Волошин, Портной, Сушков, Белоусов, Шмельов, Гончаренко, Плохотник, Пойманов, Палійчук, Сімчук, Кривоножкін, Кобильник, Панасенко, Варава, Андрощук, Бородай, Грабовецький.

Білорусь U17: Шостак (Шостаков). Філанович, Кухареня, Курець, Сушинський, Харапичук, Сазанович, Грамович, Рогач, Авсяников, Игнащенко, Партугалов, Шиля, Валенцей, Беспалов, Апанасюк, Климович, Яваш, Асташевич, Кардаш, Морозов.

Шайби: 0:1 Яваш (Апанасюк, Климович, 18:12). 1:1 Плохотник (Пойманов 26:58). 1:2 Яваш (Климович, 31:30). 1:3 Кардаш (Сазанович, 41:32). 1:4 Беспалов (Шиля, Валенцей, 43:10).

Воротарі: Красносельський – Шостак

Штраф: 2 (2 – 0 – 0) – 4 (2 – 2 – 0)

Кидки: 20 (5 – 7 – 8) – 32 (14 – 6 – 12)