Молодіжна збірна команда України поступається збірній Польщі у рамках турніру 4-ох націй

8 листопада у Броварах на арені «Термінал» відбувся другий матч української молодіжної збірної команди у рамках турніру 4-ох націй. Українці поступилися молодіжній збірній Польщі з рахунком 5:1.

На 7 хвилині гри гравцям польської збірної вдалося відкрити рахунок, а згодом ще раз результативно атакувати ворота Максима Дуве. Українська «молодіжка» поступалася з рахунком 2:0 після першого періоду.

У другому періоді українцям не вдалося скоротити відставання. У фінальному відрізку гри польскі гравці закинули ще три шайби у ворота українців.

Лише під кінець матчу наша команда  активізувалась, і зусиллями Владислава Браги змогла відіграти одну шайбу.

Польща – Україна – 5:1 (2:0, 0:0, 3:1)

Шайби: 1:0 – Плачетка (Убовскі,Бітас – більш.), 07:21. 2:0 – Бошнак (Філіпек, Гоцтіла), 08:09. 3:0 –Боковскі (Філіпек, Флорцак),42:11. 4:0 – Вітан (Бохняк, Тичинскі), 45:46, 5:0 – Бохняк (Боковскі, Гоштила) , 5:1 – Брага (Середницький, Тимченко), 55:40.

Склад збірної команди України: Дуве (Сушак). Васильєв, Будько, Ратушний, Логач (К), Грицюк. Панченко, Кругляков, Дурдиєв, Садовіков, Панов, Бородай, Середницький, Ланін, Тимченко, Брага, Чіканцев, Зик, Целогородцев, Гребеник, Матусевич.