Маючи два рази перевагу у матчі, юніорська збірна України в овертаймі поступається Польщі

Сьогодні 9 лютого юніорська збірна України в рамках навчально-тренувальних зборів провела свій другий контрольний матч проти своїх одноліток із Польщі.

Початок зустрічі вийшов невпевненим для наших хокеїстів – вже на сьомій хвилині рахунок на табло був 1:2. Шайба Микити Круглякова так і залишилась єдиною для нашої команди у першому періоді, а поляки зуміли відзначитись ще раз.

В другому періоді нашій команді вдалося зробити камбек та повести у рахунку – по одній шабі у ворота суперника закинули Ярослав Панченко, Артем Целогородцев, Богдан Середницький та Святослав Тимченко, на що гості відповіли шайбою Якуба Бланіка.

На 48-й хвилині поляки зуміли зрівнти рахунок, і після цього гра перейшла в овертайм. Менш ніж за півтори хвилини до його закінчення поляки спроміглися «Пробити» Максима Сулютіна і вибороти загальну перемогу в матчі.

Україна U18 – Польща U18 5:6 ОТ (1:3; 4:1; 0:1; 0:1)

Шайби0:1 Кшишок (Бланік), 00:48. 1:1 Кругляков (Дуюн, Середницький – більш.), 02:57. 1:2 Козлицькіи (Аугустиняк – більш.), 06:01. 1:3 Козлицькі (Добоч), 17:00. 2:3 Панченко (Попережай, Абаджян), 21:33. 3:3 Целогородцев (Матусевич, Брага), 25:48. 4:3 Середницький (Панков), 31:03. 4:4 Бланік (Фьорчак), 35:53. 5:4 Тимченко (Брага, Матусевич), 38:38. 5:5 Глейзер (Убовскі, Кшищек – більш.), 47:58. 5:6 Пьячетка (Аугустиняк), 63:48.

Украина U18: Макаренко (Сулютін – с 06:01); Будько, Сисак, Ратушний, Савченко, Кругляков, Панков, Пономаренко, Матусевич; Панченко, Дуюн, Болотін, Борисов, Іващенко, Середницький, Тимченко, Брага, Кашевко, Целогородцев, Абаджян, Попережай.