“Легіон” (Калуш) закінчив збір в Херсонській області

Вихованці Івано-Франківської ОДЮСШ- команда “Легіон” з міста Калуш прибула з першого в цьому році тренувально-відновлювального збору, який проходив в Залізному Порті , Херсонської області. Прес-служба ФХУ поспілкувалась зі старшим тренером команди- Альбертом Шафіковим.

-Пане Альберте, як був організований цей збір?

-Дякуючи керівництву Івано-Франківської обласної ради, яка ніколи не стоїть осторонь потреб нашого відділення хокею з шайбою,   нашій обласній  ДЮСШ і, безпосередньо, Мирославу Карабіну, наші діти отримали чудову нагоду відпочити на морі, провести цей, вкрай важливий для всіх нас збір, під час якого я мав можливість оцінити  фізичний стан своїх гравців, їх фінкціональний рівень та й, взагалі, дати певні навантаження, від яких вихованці нашої команди, будемо відверті, відвикли під час карантину.

-Як проходив ваш кемп?

-Ми мешкали в чудовому готелі “Таїті”, хлопці, завдяки турботі наших спонсорів, мали покращенне, різноманітне  харчування та відмінні умови перебування. А, взагалі:  тепле море, яскраве сонце, пляж- що ще може бути краще для дітей. Ця декада промайнула, як один день. Але, звичайно, основний наголос робився на відновленні фізичної форми – наші підлеглі не байдикували, а плідно працювали, усвідомлюючи, що сезон 2020-21 років для них вже розпочався. І цей виїзд на Херсонщину- це перша цеглинка в фундамент їх майбутніх кондицій на цілий рік. 

-Які основні завдання Ви поставили собі на меті під час цього збору?

-Перше, як я вже говорив, мені треба було отримати об’єктивну інформацію щодо стану моїх гравців, а, по-друге, ми взяли з собою двох хлопців, яких потенційно розглядаємо, як підсилення команди в наступному сезоні ( з етичних міркувань, я поки що не буду називати їх прізвища) і для всіх нас було важливо відчути- наскільки швидко і органічно ці юнаки зможуть адаптуватися до нового колективу, до мікроклімату “Легіону”, до виконання завдань і вимог, які ставить  тренер-педагог. Хочу відмітити, що я задоволений ставленням хлопців до справи, їх відповідальністю і вмінням розуміти основні тренерські вимоги. 

-Які подальші плани Вашого колективу? Чи є інформація щодо появи льоду на ковзанці в Калуші?

-Станом на сьогодні наша домашня арена знаходиться в процесі косметичного ремонту. Вирівнюється бетонна основа, ремонтуються і підфарбовуються борти, проводяться додаткові роботи для більш якісної картинки з точку зору вболівальників. Роботи не припиняються і ми, з нашими колегами розраховуємо на відновлення функіонування арени до 1 серпня. Це-крайній термін, можливо, нам вдастся запуститися трохи раніше. Як Ви розумієте- ми, тільки “за”. До речі, не думаю, що це буде великою таємницею, але ще ряд колективів з центральної та західної України очікують на появу льоду в Калуші і планують провести перші збори саме на нашій ковзанці. Ми, звичайно, будемо дуже раді.

-Чи є бачення і попередні завдання на наступний сезон?

-Ми з моїм колегою- Куць Андрієм Петровичем та нашою невеликою, але, дружною, калушською хокейною родиною, з нетерпінням чекаємо на початок нового сезону. Хлопці готові тренуватися день і ніч, хлопці рвуться в бій- я, відверто щасливий бачити такий настрій і піднесення у своїх хокеїстів, які для мене, вже, мабуть, як рідні діти. Особливо, всі згадують кінець минулого сезоену, коли наш “Легіон” вийшов на пік форми, здобувши чотири перемоги поспіль і здавалося, що вже ніщо не зможе зупинита переможну ходу нашої команди. Але, те, що не зміг зробити суперник, зробила  пандемія COVID-19, сплутавши всі наші плани і збивши наш колектив, як то кажуть, на зльоті. Ми прагнемо довести, що вдала кінцівка минулого сезону була не випадковою і в цьому році Калуш ще більш звучно заявить про себе в чемпіонаті України і в міжнародних турнірах, які маємо в своєму запасі на цей рік. Ми всі чекаємо на повернення нашої улюбленої гри, а за хлопцями, вже повірте мені, не станеться. 

-Дякуємо за співбесіду і успіхів Вашій команді!


Вас може зацікавити