Кураж «Кременчука» та фініш «сухої» серії Кучера у дев’ятому періоді

«Кременчук» продовжив свою впевнену переможну ходу, покуражившись у домашній грі проти усіченого складу «Берсерок». Лаври героїв зустрічі забрали собі автори дуплетів – Гліб Кривошапкін та Данило Кривенко.

«Кременчук» – «Харківські Берсерки» – 9:1 (3:05:01:1)

Шайби: 1:0 – Кривенко (Т.Савицький, Абдуллаєв), 9:54. 2:0 – Середницький (Єфімочкін), 13:00. 3:0 – Кривошапкін (Лялька, Варава, більш.), 13:32. 4:0 – Геворкян (Варава), 22:45. 5:0 – Кривенко (Брага), 23:57. 6:0 – Б.Андрющенко (Федоров, Геворкян), 26:32. 7:0 – Кривошапкін (Сенік, Лялька), 27:38. 8:0 – Лялька (Матусевич, – більш.), 38:56. 9:0 – Брага (Т.Савицький, – більш.), 44:29. 9:1 – Кашевко (Осадчий, Матвієнко, – менш.), 51:01.

«Кременчук»: Кучер; Матусевич – Ісаєнко, Абдуллаєв – Кругляков, Максименко – Варава, Карнаух – Глухов; Лялька – Кривошапкін – Сенік, Єфімочкін – Середницький – С.Тимченко; Геворкян – Федоров – Б.Андрющенко; Брага – Кривенко – Т. Савицький. Тренер – Олександр Савицький.

«Берсерки»: Дьяченко (Касатонов, 58:54); Пруський – Матвієнко, Кльонов – Мельник, Мельников – Мальцев; Кашевко – Вал.Мурин – Абаджян, Соляник – Осадчий – Безуглий, Ткаченко – Мазур – Деревянко. В.о. головного теренера – Павло Легачев.

Арбітни – В.Торяник, О.Батезатов, лайнсмени – М.Качура, Д.Кузьменко.

Інспектор – С.Дронговський (Київ).

15 жовтня. Кременчук. Арена «Айсберг».

Динамічний «Кременчук» неначе дорожнім катком проїхався по супернику, який наскріб на гру всього три п’ятірки хокеїстів. Тотальну перевагу команда Олександра Савицького трансформувала у дев’ять закинутих шайб, а «автографи» у воротах Богдана Дяченка залишила кожна з чотирьох п’ятірок «помаранчево-чорних».

Але головна інтрига у матчі була пов’язана з воротарем «Кременчука» Кирилом Кучером. Воротар «помаранчево-чорних» тримав свої ворота в недоторканності 8,5 періодів від початку сезону, але третій поспіль «сухий» поєдинок у нього зірвався. У ролі злого генія воротаря виступив Данило Кашевко, який у чисельній меншості (!) втік на рандеву з Кучером і майстерно зняв «павутину» у воротах кременчужан. Серія Кирила Кучера перервалася на 171-й хвилині…

Наступний матч «Кременчук» і «Берсерки» проведуть між собою завтра, 16 жовтня, але при цьому господарями виступить вже харківська команда.