Кращі моменти впевнених перемог від «Донбасу», «Кременчука» та «Дніпра»

21 жовтня завершився одинадцятий тур Української хокейної ліги, в рамках якого «Донбас» впевнено обіграв «Крижаних Вовків», «Кременчук» в Харкові розгромив МХК «Динамо», а «Дніпро» на класі обіграв «Білий Барс».

«Донбас» – «Крижані Вовки» 8:3  (3:0, 3:2, 2:1)

Тур стартував в Дружківці, де зустрілися чинний чемпіон України і київська команда. У цій зустрічі явним фаворитом були донеччани, і вони сповна змогли довести свою перевагу.

З самого початку зустрічі донеччани захопили ігрову перевагу і просто не дозволяли противнику організовувати повноцінні атаки на свої ворота, але команді Миколи Сидорова все ж вдалося тричі вразити ворота Богдана Дьяченка. А загострення пристрастей на майданчику і попутно вибухаючі бійки тільки надавали гостроти цьому поєдинку.

Як ми вже говорили раніше, київську команду помітно відрізняє саме бойовий характер, який змушує понервувати як лідерів, так і аутсайдерів чемпіонату.

«Кременчук» – МХК «Динамо» 1:7 (0:3, 1:2, 0:2)

У Харкові кременчужани впевнено обіграли харківський клуб і змогли закріпитися на першій сходинці в турнірній таблиці. Та й по ходу всього матчу саме команда з Кременчука володіла явною перевагою, чим не втомлювалася користуватися всі 60 хвилин зустрічі.

Тільки першу половину першого періоду команди грали на рівні, а потім, після трьох пропущених шайб, харків’яни “посипалися” і були змушені грати роль наздоганяючих. «Кременчук», в свою чергу, тільки нарощував свій пресинг і не дозволяв противнику атакувати ворота Микити Гордюшина.

Варто зазначити, що ця перемога стала десятою поспіль для кременчуцького клубу і вони на куражі продовжують заробляти результативні бали, навіть не думаючи зупинятися на досягнутому.

«Білий Барс» – «Дніпро» 1:5 (0:4; 0:1; 1:0)

Тур в Білій Церкві закрили лідер і аутсайдер поточного розіграшу УХЛ «Дніпро» і «Білий Барс», в якому херсонці на класі обіграли свого супротивника, не залишивши йому шансу відігратися.

Результат зустрічі дебютанти чемпіонату вирішили ще на старті першого періоду, відправивши у ворота Микити Пеленського відразу три шайби. А далі, як і з випадку з матчем між кременчуцьким і харківським клубами, білоцерківці “попливли” і повністю віддали противнику ігрову перевагу.

Дуже серйозний хід набрали підопічні Дмитра Підгурського і не втомлюються доводити, що команда була створена для того, щоб перемагати. А білоцерківський клуб видав дуже неоднозначний старт сезону і зараз їм потрібно збиратися з силам,. щоб протистояти впевненим лідерам чемпіонату.


Вас може зацікавити