Компанія Innovecs продовжує підтримку українського хокею

Innovecs, глобальна технологічна компанія з цифрової трансформації, рада повідомити про продовження співпраці з Федерацією Хокею України у 2023 році в ролі головного партнера. 

Партнерські відносини між Innovecs та Федерацією розпочалися два роки тому з підписання меморандуму про співробітництво, що мав на меті підтримку розвитку спорту в Україні та сприяння розбудови локальної хокейної спільноти.

Пізніше, у 2021 році компанія Innovecs розробила цифрову платформу для ФХУ, що дозволило організації покращити взаємодію з користувачами, удосконалити онлайн-комунікацію та полегшити репрезентацію даних.

Наразі компанія Innovecs продовжує підтримку Федерації хокею України, юнацьку та національну збірні України з хокею, які представляли країну на міжнародних змаганнях. Зокрема під час ЧС-2023 з хокею в дивізіоні IB у Таллінні (національна збірна), де збірна взяла срібло та ЧС-2023 в дивізіоні ІА у Анже (юнацька збірна), де посіла 5 місце та закріпилася в дивізіоні. Ця співпраця спрямована на розвиток українського хокею й демонструє прояв цінності «Care» в діяльності Innovecs.

«Започатковуючи це партнерство два роки тому, ми прагнули приєднатися до розвитку хокею в Україні, використовуючи насамперед наш потужний досвід у цифровій трансформації. Ми також мали на меті сприяти популяризації українського хокею як національного виду спорту на всіх рівнях — для глядачів, аматорів, початківців і професіоналів; від кожного в компанії Innovecs та корпоративної команди до національної ліги. Сьогодні ми маємо робити все можливе, щоб підсилити бойовий дух наших захисників, відстояти цвіт нації, підтримувати національну міць та продовжувати привертати увагу до України на світовій арені, включно зі спортивними ініціативами, якими є і хокейні змагання. Майбутнє спорту й доля нашої країни в руках кожного з нас» – каже Алекс Луцький, засновник і СЕО Innovecs.

«Ми вдячні компанії Innovecs, яка в непрості для нашої країни часи підставила плече підтримки національній та юнацькій збірним командам України з хокею. Наша співпраця триває вже кілька років і тепер виходить на новий рівень. Нам дуже імпонує соціальна позиція наших партнерів. Innovecs підтримує Збройні сили України, зокрема через допомогу медичним батальйонам та фондам. Федерація хокею України теж не залишилася осторонь проблем нашої країни, з перших днів повномасштабного вторгнення ми займалися евакуацією наших хокеїстів до більш безпечних місць, у складний час змогли провести чемпіонати України серед чоловіків та дітей, продовжуємо допомагати хокейним школам та клубам і все це для збереження українського хокейного генофонду та виду спорту в цілому. Але окрім соціальної діяльності Innovecs — це ще й палкі фанати спорту та здорового способу життя», – каже Георгій Зубко, президент Федерації хокею України.

Innovecs також продовжує підтримувати Збройні сили України, приміром, через благодійні внески до волонтерського медичного батальйону «Госпітальєри», а в найближчому майбутньому розпочинає допомогу фонду Leleka Foundation. Компанія твердо вірить, що турбота та підтримка суспільно важливих ініціатив особливо необхідна в такі складні часи, як зараз. Команда Innovecs допомагає наблизити перемогу, оскільки кожен крок має значення, й кожна пожертва не залишається непоміченою.

Попри повномасштабну війну, Innovecs не припиняє приділяти увагу підтримці спорту в Україні. Ця непохитність демонструє віру компанії в те, що активний спосіб життя веде до всебічного добробуту населення — як психічного, так і фізичного, що, своєю чергою, допомагає підвищити життєву енергію й стійкість.

Вас може зацікавити