Хокейна перестрілка «Витязя» та «АТЕКа»

Перша дуель харківського «Витязя» та столичного «АТЕКа» на даний момент цілком може претендувати на статус найцікавішого матчу чемпіонату. Найрезультативнішим в чемпіонаті цей поєдинок став ще під час другого періоду.

«Витязь» – «АТЕК» – 4:5 (3:1; 1:2; 0:2)

21 лютого 2015 року, 16:00. «Айс-Холл», 550 глядачів

Судді: А. Гладченко, А. Бакуменко, В. Торяник

Витязь: Харитонов (крім 58:50 59:16 та 59:30 60:00). Новиков – Панасенко, Попов – О. Романенко, Белєвцов – Воробйов, Матвієнко – Клокол. Ісаєнко – Панченко – Литвиненко, Савченко – Кобиков – Сальников, Максименко – Бобовников – Миколенко, Пономаренко – Щербань – Свищев.

АТЕК: Кучер (Люльчук, 7:15). Благой – Кривомаз, Дворецький – Д. Хонін, Ровінець. Бєга – Яковенко – Росляков, Курський – Супрун – Янішевський, Люлюк – Фроленко – Макоревич, Марініч.

Голи: 1:0. Кобиков (Савченко, О. Романенко, 1:35), 2:0. Панченко (Литвиненко, 4:26 – більш.), 2:1. Бєга (Фроленко, 6:15 – менш.), 3:1. Ісаєнко (Панченко, 7:15 – більш.), 3:2. Курський (Супрун, 22:19), 4:2. Панченко (Новиков, Панасенко, 29:43 – більш.), 4:3. Фроленко (Курський, 33:52), 4:4. Бєга (Благой, 40:26 більш.), 4:5. Дворецький (Супрун, 51:51).

Штраф: 49  37

На перший домашній поєдинок харків’ян в чемпіонаті Євген Гладченко зумів виставити майже оптимальний склад. Віталій Литвиненко значно підвищив рівень креативу першої ланки, а Роман Сальников був «відряджений» наглядати за молодими гравцями в другій ланці. Кинув у бій Євген Дмитрович і двох новачків команди – Олега Новикова та Ярослава Свищева.

Початок поєдинку однозначно був за харків’янами. Секундна стрілка лише почала долати восьме коло, а на табло «Айс-Холлу» вже горіли загрозливі для гостей 3:1. Мабуть, дежавю виникло у голкіпера гостей Кирила Кучера, якого як і в першому матчі сезону тренери замінили після трьох пропущених шайб. Втім на відміну від матчу проти «Дженералз» цього разу кияни з честю вийшли зі скрутного положення.

У другому періоді ініціатива повністю перейшла до гостей. «Витязь» лічені рази по-серйозному затримався у зоні суперника. Героєм ігрового відрізку став Владислав Курський, який прибув до Харкова в день гри. Спочатку Владислав використав передачу Сергія Супруна, а потім і сам асистував Кирилові Фроленку. Ці дві шайби розділила вдала реалізація більшості у виконанні господарів.

Гості зрівняли рахунок у самому дебюті третього періоду зусиллями одного із героїв матчу Тараса Бєги. А ближче до завершення гри Павло Дворецький закинув п’яту шайбу. Харків’яни доклали максимум зусиль, щоб зрівняти рахунок. Кінцівку зустрічі команди провели у форматі 6-на-5. Проте надійна гра Сергія Люльчука в рамці воріт звела всі зусилля «Витязя» нанівець.

Завдяки цій перемозі «АТЕК» повернув собі другу позицію в чемпіонаті. А «Витязь» спробує здобути перші очки в сезоні у завтрашньому матчі.