Капітан «Сокола» перейшов у французький «Дябл Руж»

Капітан «Сокола», 34-річний нападник Дмитро Німенко покидає київський клуб. Надалі він виступатиме за «Дябл Руж» з Бріансона, команду Ліги Маґнюс, елітного дивізіону чемпіонату Франції.

Німенко – вихованець школи «Сокола». Правда, за основний склад рідної команди він почав грати лише з сезону-2008/2009, до того впродовж чотирьох років повиступавши за білоруський «Гомель». Врешті, провівши за «Сокіл» на зламі перших двох десятиліть 2000-х два роки і допомігши команді стати чемпіоном України в 2009-му, надалі Дмитро десять років грав за різні колективи з України, Казахстану, Румунії, зокрема тричі ставав чемпіоном України з «Донбасом», одного разу – з «Компаньйоном», двічі вигравав чемпіонські титули в Румунії з «Дунар’єю» з Ґалаца.

В «Сокіл» Німенко повернувся восени 2020-го, тобто тієї миті, коли клуб відродився після семирічної відсутності на хокейній мапі України. Дмитро був одним із лідерів команди, яка навесні 2021-го стала фіналісткою чемпіонату України, а цьогоріч у незавершеному через війну сезоні допоміг «Соколу» зробити золотий дубль.

Загалом за «Сокіл» Німенко відіграв офіційних 223 матчі, в яких закинув 41 шайбу і віддав 84 передачі.

З 2009 року Дмитро є гравцем національної збірної України. Він представляв нашу державу на дев’яти чемпіонатах світу.

Перед переходом «Дябл Руж» Німенко на правах оренди відіграв три матчі за «Кременчук» у Континентальному кубку. У них Дмитро відзначився двома асистами. Зауважимо, що наразі команда з Бріансона замикає таблицю Ліги Маґнюс. Після 15-ти проведених матчів «Дябл Руж» має вісім очок.

Вас може зацікавити