Гра обнадіює. Збірна України поступилася угорцям

Збірна України за дуже достойної гри програла перший у 2022 році офіційний товариський поєдинок. Володіючи перевагою і маючи відчутну перевагу за кількістю кидків та створеними моментами, підопічні Вадима Шахрайчука і Костянтина Сімчука поступилися угорцям.

Угорщина – Україна – 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)

Шайби: 1:0 – Р. Тот, 04:20. 1:1 – Благий (Німенко), 21:33. 2:1 – Р. Тот (Вінце), 25:36. 3:1 – Крейс, 36:06

Угорщина: Баліш; Ґарат – Макаулай, Посґай – Феєш, Сіраньї – Р. Кісс, Д. Тот – Д. Кісс; Шарпаткі – К. Папп – Д. Сіта, Вінце – Ваш – Р. Тот, Ґаланіш-Нікандрош – Часар – Сіґеті, Мішколчі – Крейс – Коґер. Тренер – Шейн Сімпсон

Україна: Кубрицький; Литвинов – Мережко, Пангелов-Юлдашев – Матусевич, Андрейків – Гребеник, Толстушко; Міхнов – Мазур – Пересунько, Лялька – М. Сімчук – Коренчук, Благий – Німенко – Морозов, Савченко – Гриценко – Бородай, Ворона. Тренер – Вадим Шахрайчук

Штраф: 8/20 (2 + 2/20 + 4) – 4/20 (0 + 0/20 + 4)

14 квітня. Мішкольц. «Варош-Арена»

Наша команда володіла помітною перевагою в дебюті гри і цілком могла повести в рахунку після того, як один перед ворітьми Бенче Баліша опинився Вадим Мазур. Втім, скористатися нагодою центрфорвард першої ланки не зумів, а невдовзі після того угорці повели в рахунку. Наші хокеїсти припустилися втрати у власній зоні і Ріхард Тот, опинившись віч-на-віч з Дмитром Кубрицьким, проштовхнув нашому голкіперові шайбу між щитків – 1:0.

Рештка першого періоду також минула під акомпанемент атак українців. Гарні нагоди вирівняти становище мали Дмитро Німенко і Роман Благий, але перший у той час, коли гості грали в більшості, не зумів розібратися з Балішем на п’ятаку, а Роман запустив шайбу поруч із хрестовиною.

Зрівняти рахунок тому ж Благому судилося на старті другої третини гри. Українці запресингували суперників на їх половині й Роман, опинившись перед воротарем, майстерно його розхитав і спрямував шайбу в кут.

Минуло зовсім небагато часу, як команди втратили по одному гравцеві. Пилип Пангелов-Юлдашев і Донат Сіта не поділили чогось після єдиноборства під бортом і продовжили виясняти стосунки вже з допомогою кулаків. Бійка вийшла вельми жорсткою і з точки зору стороннього глядача видовищною, але її учасники були вилучені до кінця гри.

Виглядає, що перестановки в обороні, які наші тренери змушені були зробити після втрати одного з провідних захисників, трохи вплинули на надійність тилів. Дві грубих позиційних помилки в ході другого періоду дозволили угорцям повести з різницею в дві шайби. Хоча загалом гра була рівною.

У заключній третині зустрічі українці володіли величезною перевагою. Нагод забити теж не бракувало. Особливо варто виділити ситуацію, коли Лялька, прицільно кидаючи у верхній кут, коли наша команда грала в більшості, влучив у хрестовину воріт.

Завтра, 15 квітня, наша команда переїжджає з Мішкольца до Будапешта і зіграє там ще три товариських матчі: 19-20 квітня проти хорватів, 22 квітня – проти угорців.

Вас може зацікавити