Цього уїк-енду у Києві відбудеться Фінал Чотирьох чемпіонату України з хокею серед юнаків 2009-2010 років народження

Цього сезону участь в змаганнях взяли сім команд. Змагання відбулися в три етапи. На першому – команди провели серію міні-турнірів, результати яких не мали впливу на турнірне положення і мали на меті надати юним спортсменам ігрову практику без тиску за результат. Другий етап розпочався 2024 календарного року. В його рамках команди провели одноколовий турнір з роз’їздами. Кожна команда зіграла по 12 поєдинків, які цього разу йшли в турнірний залік.

З перших же матчів лідерство захопили фаворити – «Сокіл-2009» (тренер – Владислав Зозовський) та «Кременчук-2009» (тренери – Андрій Смірнов та Віктор Торяник). Не втративши жодного очка у решті поєдинків, кияни та кременчужани в очних протистояннях розіграли перше місце за підсумками другого етапу. «Сокіл-2009» двічі переміг (2:1 та 3:1) та отримав перший номер посіву на фінальний етап. Третє місце достатньо впевнено завоювали «Берсерки» (тренери – Андрій Обремський та Павло Легачев), якій й лідерам нерви попсували і в матчах з іншими командами втратили лише одне очко.

А ось боротьба за останню путівку до Фіналу Чотирьох вийшла драматичною. За тиждень до фінішу другого етапу на четверте місце претендували «Морські Вовки» з Одеси (тренер – Юрій Лясковський), «Крижинка» (тренери – Віктор Прилипко та Олексій Мадера) та «Сокіл-2010» (тренери – В’ячеслав Тимченко та Олександр Пономар). «Соколята» мали найгірші математичні шанси на успіх, але путівка до медальних баталій дісталася саме їм. «Сокіл-2010» двічі переміг в Одесі, а потім з необхідним результатом переміг «Крижинку» у перенесеному матчі.

Без здобутих очок на другому етапі фінішували хокеїсти «Кременчука-2010» (тренер – Олександр Селютін). Проте зважаючи, що помаранчево-чорні є наймолодшою командою чемпіонату, такий результат не має дивувати. Тим більше, що в окремих матчах кременчужани були близькими до здобуття залікових балів.

Далі на команди чекає фінальний етап, який відбудеться у форматі Фіналу Чотирьох. В суботу будуть зіграні півфінали: «соколи» поміряються силами між собою, а «Кременчук-2009» зустрінеться з «Берсерками». В неділю будуть проведені матч за третє місце та фінал.

Трансляції вирішальних матчів змагання – на YouTube каналі УМХЛ.

Вас може зацікавити