Диво-гол Койди, перший пас воротаря, повітряна тривога та мега-камбек «Сокола»!
фото Дмитра Путінцева

Центральний матч ігрового дня подарував глядачам не лише феєрверк із 10 шайб, а й крутий камбек «Сокола», який у третьому періоді зумів перевернути цифри 2:4 на 6:4 на свою користь у матчі проти херсонського «Дніпра».

«Дніпро» (Херсон) – «Сокіл» (Київ)4:6 (1:12:11:4)

Шайби: 1:0 – Дворник (Попережай, Тищенко), 11:24. 1:1 – Бабинець (Чердак, Качан, – більш.), 16:14. 2:1 – О.Койда (Захарченко, – більш.), 30:43. 2:2 – Мазур (Німенко, Чердак, – більш.), 33:10. 3:2 – Щербак (Кобильник, Лесніков, – більш.), 34:58. 4:2 – О.Койда (Кобильник, Гребеник, – більш), 41:39. 4:3 – Благий (Янішевський, Німенко), 44:46. 4:4 – Бабинець (Вол.Алексюк, Чердак, – більш.), 47:07. 4:5 – Чердак (Бабинець, Сисак – більш.), 48:34. 4:6 – Мазур (Чердак, Бабинець), 51:26.

«Дніпро»: Захарченко; Бойко – Ратушний, Сичинський – Гребеник, Портной – Д.Гриценко; Д.Попережай – М.Дворник – Целогородцев, Кобильник – Лесніков – Щербак, О.Койда – Тищенко – Ревука, Цюра, Олійник. Тренер – Олександр Бобкін; асистент – Руслан Борисенко.

 «Сокіл»: Кубрицький (Сердюк, 41:39); Сисак – Горлушко, Вол. Алексюк – Євсейчик, Полоницький – Гайдук; Чердак – Качан – Бабинець, Благий – Німенко – Мазур; Г. Сімчук – Вал. Алексюк – Янішевський; Жеребко – Говорушко – Костромітін. Тренер – Костянтин Сімчук; асистент – Артем Бондарєв

Арбітри – А.Севрук, А.Перетятько; лайнсмени – О.Остроух, І.Герилов. Інспектор – О.Лускань (Київ).

Штраф: 26 – 18.
Кидки: 41 (15+15+11) – 33 (6+12+15).
16 жовтня. Калуш. Льодова арена. Без глядачів.

Центральний матч ігрового дня у день народження президента ФХУ Георгія Зубка не обдурив очікувань шанувальників хокею. Шалена, пристрасна, динамічна гра «від ножа» з великою кількістю сутичок, вилучень і красивих шайб, здається, не залишила нікого байдужим і стала окрасою початку сезону!

Логічно, що ніхто не хотів поступатися, тому напруга у матчі зростала з кожною хвилиною. У першому періоді градус пристрастей помітно підскочив після того, як рахунок у матчі з п’ятачка з «м’ясом» відкрив Микола Дворник. Кияни побігли відіграватись і незабаром змусили херсонців двічі сфолити. Коуч «щук» вже «закипав» на тренерському містку, начебто відчував «смажене»… Зрештою, розплата у форматі «5 на 3» настала – Сергій Бабинець, який ставав чемпіоном України 7 (!) разів, майстерно підробив шайбу і з гострого кута закинув свою першу шайбу після річної паузи активної ігрової кар’єри – 1:1.

В останню п’ятихвилинку періоду «Дніпро» не використав відмінний шанс при виході «3 в 1», а потім відбулася перша серйозна сутичка біля воріт «Сокола», яка перетекла у бійку за участю «масочників» Іллі Щербака та Микити Полоницького, а також обмін « хуками» у виконанні Дмитра Кобильника та Дениса Гайдука… Але й на цьому події першого періоду не закінчилися, бо команди продовжували систематично вилучатися і зрештою свою можливість відзначитись «5 на 3» отримали «щуки», але перспективу відзначитися не використали.

Натомість «Дніпро» закинув двічі у більшості після перерви, і як! Спочатку на екваторі матчу Олександр Койда після пасу воротаря Едуарда Захарченка на швидкості пройшов півмайданчика як ніж крізь пудинг трьох «соколят» і завершив сольний прохід голом, а на 36-й хвилині відмінний кидок у ближню «дев’ятку» вдався наймолодшому гравцеві «Дніпра» – 16-річному Іллі Щербаку. Між цими голами кияни також відзначилися у чисельній більшості і на другу перерву команди пішли за рахунку 3:2… та звуки повітряної сирени.

Вже вдруге цього сезону гра в Калуші за участю «Дніпра» перервалася більш ніж на 60 хвилин, а коли зустріч відновилася, команди «запалили» ще яскравіше. Койда оформив дубль, вивів «Дніпро» вперед 4:2, але відповідь «Сокола» вийшла ще більш вражаючою – чотири поспіль шайби з дублями Бабинця та Мазура! Нокаут! Є вражаючий камбек «Сокола» у поєдинку, де 7 із 10 шайб було закинуто у нерівних складах (22 малих штрафи!).

Вас може зацікавити