Дубль Лугового приносить ХК «Кременчук» четверту перемогу

На повторний поєдинок проти лідера чемпіонату столичний «АТЕК» налаштувався як на останній бій. Підопічні Сергія Супруна не дали змоги господарям використати свій головний козир – командну швидкість. Втім завадити ХК «Кременчук» здобути чергову перемогу «екскаваторники» так і не змогли.

ХК «Кременчук» – «АТЕК» – 4:2 (1:0; 1:1; 2:1)

19 лютого 2015 року, 13:00. Льодова арена «Айсберг», 300 глядачів

Судді: А. Сєврук, О. Батєзатов, І. Хохлов

ХК Кременчук: Е. Захарченко. Логвиненко – В. Романенко, Варивода – Сірченко, Муль – Кочмар. Микулко – Кузьмик – Лисак, Бойков – Чернишенко – Луговий, Бобков – Дворник – Чердак, А. Захарченко.

АТЕК: Люльчук. Кривомаз – Благой, Дворецький – І. Романенко, Журавель – Ровінець. Бєга – Яковенко – Росляков, Янішевський – Д. Хонін – Супрун, Севастьянов – Фроленко – Люлюк, Марініч.

Голи: 1:0. Чердак (Бобков, 11:45), 2:0. Луговий (Бойков, 24:59 – більш.), 2:1. Благой (Супрун, 34:46 – менш.), 3:1. Луговий (Бойков, 45:52), 4:1. Лисак (Микулко, 50:57), 4:2. Бєга (Яковенко, Росляков, 51:43).

Штраф:

Не зважаючи на усічений склад, «АТЕК» доволі непогано розподілив сили на обидва матчі. Сьогоднішній поєдинок кияни хоча й провели «другим номером», проте виглядали досить непогано.

Протягом 40 ігрових хвилин доля матчу не була вирішена, шанси виникали біля воріт обох голкіперів. Лише в заключній 20-хвилинці господарі льоду зусиллями Владислава Лугового та Артура Лисака довели свою перевагу до трьох шайб. Здавалося, що глядачі знову стануть свідками класичної «кременчуцької» перемоги з рахунком 5:1. Втім всі плани господарів на цей рахунок зіпсував Тарас Бєга, встановивши остаточний результат на табло 4:2.

Завдяки цьому успіху ХК «Кременчук» закріпив своє лідерство в турнірній таблиці чемпіонату. Команда Дмитра Підгурського буде готуватися до виїзних матчів проти «Дженералз». А от «АТЕК» після дня перепочинку вирушить до Харкова, де на команду Сергія Супруна очікує двобій проти «Витязя».