Достойно і перспективно. Збірна України U18 «покусала» словацьку молодіжку

Юнацька збірна України розпочала виступ на Меморіалі Владо Дзурілли в словацькому Попраді з достойної гри проти місцевої молодіжки. Наші хокеїсти показали якісний хокей і поступилися дорослішим суперникам лише в серії буллітів

Словаччина U19 – Україна U18 – 4:3 Б (0:1, 3:2, 0:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Євтєхов (Гапоненко, Косарєв, – більш.), 13:16. 1:1 – Клечка (Планчар, Лаш), 28:36. 2:1 – Рідзон (Цедзо), 29:53. 3:1 – Клечка (Лаш, Войтех), 32:11. 3:2 – Трипольський (Захаревич), 32:27. 3:3 – Р. Койда (Виставкін, – більш.), 38:28. 4:3 – Планчар (переможний булліт)

Словаччина: Клемент; Валент – Краловіч, Рідзон – Федор – Цедзо; Ваверчак – Сакмар, Войтех – Лаш – Клечка; Шімон – Греняк, Планчар – Гавадей – Газала; Штрбан – Краль, Шеманчік – Крчняви – Лішка. Тренер – Іван Фенеш

Україна: Батіг; Трущенко – Косарєв, Р. Койда – Євтєхов – Шульга; Скиба – Боднар, Виставкін – Мельниченко – Гапоненко; Савчук – Сухицький, Захаревич – Товкач – Трипольський; Мосюк – Кураєв – Щербак; Стасюк. Тренер – Олександр Бобкін

Кидки: 30 – 23
Штраф: 8 (2 + 4 + 0 + 2) – 10 (0 + 4 + 6 + 0)

8 лютого. Попрад. ЗС «Попрад». 67 глядачів

Для юнацької збірної України то був найавторитетніший суперник у її новітній історії. Молодіжна збірна Словаччини – представник топ-дивізіону чемпіонату світу. Зрозуміло, що схожі турніри тренери словацької збірної розцінюють як змогу переглянути потенційних кандидатів для участі в чемпіонаті світу. Однак навіть у такому вигляді словаки виглядають вельми грізно. Особливо якщо враховувати перевагу у віці.

Збірна України провела дуже достойний матч. Реалізувавши більшість, наші хокеїсти виграли перший період. А в другому словаки, закинувши три шайби поспіль, здавалося б, приголомшили українців. Однак у мить, яка могла стати критичною, Володимир Захаревич зумів обікрасти за ворітьми голкіпера суперників і видати передачу на п’ятак Єгорові Трипольському, котрий рахунок скоротив. А незадовго до завершення другого періоду українці реалізували більшість вдруге. Закинув, зігравши на добиванні, Родіон Койда. Але відзначити треба не лише його, а й Андрія Виставкіна, котрий взяв гру на себе, змістився справа в центр і наніс кидок.

Третій період минув за певної переваги словаків, чому сприяли найперше три вилучення для нашої команди. Але українці встояли, а в овертаймі були ближчими до перемоги, оскільки останніх півтори хвилини грали в більшості. Врешті, долю гри вирішила буллітна серія, яку виграли, закинувши двічі, суперники. У збірної України єдиний булліт реалізував Олексій Євтєхов.