«Донбас» перемагає «Крижаних Вовків»

«Донбас» здобуває перемогу на першому виїзному матчі двадцять восьмого чемпіонату України з хокею серед чоловіків.

Першими шайбу у ворота суперників закинули «Крижані Вовки»: Кирило Маландін відзначився на 34 секунді. Команда гостей змогла відповісти тільки на 12 хвилині матчу. Андрій Григор’єв зрівняв рахунок – 1:1.

За півтори хвилини до кінця першого періоду «Донбасу» вдалося реалізувати ще два моменти: Іван Рибчик та Максим Каменьков збільшили шанси на перемогу своєї команди.

У другому періоді дублем відзначився Віктор Захаров. Капітан закинув шайбу спочатку на п’ятій хвилині, а згодом з колегами по команді реалізував більшість під час видалення Кирила Фроленка.

Не вдалося «Крижаним Вовкам» відповісти на закинуті шайби донеччан і у третьому періоді.  Увійшовши в азарт, «Донбас» ще тричі успішно атакував ворота Максима Дуве.  З рахунком 1:8 «хижаки» поступилися донеччанам.

«Крижані Вовки» – «Донбас» 1:8 (1:3, 0:2, 0:3)

Шайби: 1:0 – Маландін (Федосов) – 00:34, 1:1 Григор’єв (Мостовий, Карпенко) – 11:26, 1:2 – Рибчик (Захоров, Яковлєв – більш.) – 18:30, 1:3 – Каменьков (Кірющенков) – 18:53, 1:4 – Захаров (Яковлєв, Нікіфоров) – 25:57, 1:5 – Захаров (Рибчик, Нікіфоров – більш.) – 37:33, 1:6 – Нікіфоров (Ігнатенко, Захаров) – 42:11, 1:7 – Мостовий (Разумов, Жовнір) – 43:48, 1:8 – Кірющенков (Мостовий, Карпенко) – 53:30.

«Крижані Вовки»: Дуве (Романов); Воронін (А) – Лісін, Фроленко (А) – Курпіч, Федосов – Тонковід, Привалихін – Сисак, Удовиченко – Дворник (К) – Овчінніков, Бороніло – Чуйков – Рудгорд, Шабанов – Мікульчік –Маландін, Луценко – Андрющенко – Рубан.

«Донбас»: Дьяченко (Качула); Уілсон – Романенко, Яковлєв – Ігнатенко, Каменьков – Пангелов – Юлдашев, Жовнір – Григор’єв; Лялька (А) – Белухін – Коренчук (А) , Рибчик – Захаров (К) – Нікіфоров, Кірющенков – Мазур – Костіков, Разумов – Карпенко – Мостовий.