«Дніпро» зупинив переможний марш «Кременчука»

У центральному матчі туру херсонський «Дніпро» під керівництвом Олександра Бобкіна вичавив із себе максимум у гостьовому матчі з лідером чемпіонату «Кременчуком» і завдав «помаранчево-чорним» першої поразки в сезоні – 3:2.

 «Кременчук»«Дніпро» (Херсон)2:3 (1:10:11:1)

Шайби: 0:1 – Олійник, 8:22. 1:1 – С.Тимченко (Середницький, – менш.), 13:16. 1:2 – Попережай (Целогородцев, Дворник), 36:42. 1:3 – Дворник (Попережай), 58:24. 2:3 – Лялька (Варава, Кривошапкін), 59:50.

«Кременчук»: Кучер (59:42); Матусевич – Ісаєнко, Абдуллаєв – Кругляков, Максименко – Варава, Ігнатенко – Глухов; Лялька – Кривошапкін – Сенік, Брага – Середницький – Тимченко, Геворкян – Федоров – Андрющенко,Єфимочкін – Гніденко – Т.Савицький. Тренер – Олександр Савицький.

«Дніпро»: Захарченко; Ратушний – Портной, Гребеник – Лесніков, Сичинський – Бойко; Д.Попережай – М.Дворник – Целогородцев, Олійник –  Кобильник – Щербак, О.Койда – Тищенко – Ревука, Цюра. Тренер – Олександр Бобкін.

Арбітни – С.Хараберюш, О.Серебряков, лайнсмени – М.Кочура, Д.Кузьменко.

Інспектор – С.Дронговський (Київ).

Штраф: 8 – 10.

Кидки: 31 (10+7+14) – 29 (8+13+8).

23 жовтня. Кременчук. Арена «Айсберг».

До звітного матчу «Кременчук» впевнено лідирував у чемпіонаті без жодної очкової втрати із завидною різницею закинутих та пропущених шайб (31-2), але «Дніпро» зумів знайти свої козирі та зупинив переможний марш команди Олександра Савицького.

Навіть розуміючи на початку зустрічі, що грати доведеться у три п’ятірки, тренерський штаб «Дніпра» дав настанову діяти у високому темпі і в улюбленій манері Олександра Бобкіна – «вертикального хокею».

Такий «сюрприз» дещо приголомшив «Кременчук», гравці якого часто помилялися і після однієї з таких помилок молодий форвард «Дніпра» Арсен Олійник «прошив» воротаря Кирила Кучера. 0:1. Херсонці могли незабаром подвоювати перевагу, але замість очікуваного голу в чисельній більшості примудрилися пропустити – у завершальній фазі контрнаступу екс-гравець «Дніпра» Святослав Тимченко опинився віч-на-віч проти екс-воротаря «Кременчука» Едуарда Захарченка і майстерно того переграв – 1:1.

Після перерви обидві команди мали достатньо можливостей для взяття воріт, але Фортуна посміхнулася хокеїстам гостьової команди: Артем Целогородцев на п’ятачку дограв епізод до кінця і в момент падіння скинув шайбу на відкритий простір, де партнер Дмитро Попережай увігнав шайбу в сітку – 2:1. У заключному періоді кременчужани посилили тиск на ворота Захарченка, але це не дало бажаного ефекту. Більше того, у контратаці Микола Дворник збільшив перевагу у рахунку, закинувши переможний гол. Заміна воротаря на шостого польового гравця та дальній кидок Віталія Ляльки за 10 секунд до сирени, здавалося, сколихнув інтригу, але створити справжній подвиг і перевести зустріч у овертайм у господарів можливостей уже не було – елементарно не вистачило часу.

«Дніпро» наздогнав «Кременчук» за очками (по – 15) та встановив у таблиці лідерське двовладдя. «Сокіл» поки що йде третім з 12-ма очками, але має на один зіграний матч менше.

Вас може зацікавити