ЧУ-U20. «Сокіл» розгромив «Крижинку», «Дніпро» утримав перемогу над ЦОП-СДЮСШОР

На броварській арені «Термінал» стартував чемпіонат України з хокею серед юніорів.

У матчі-відкритті зіграли столичні команди – «Сокіл» та «Крижинка». Підопічні Олега Шафаренка здобули впевнену перемогу над опонентами. Так, уже в першому періоді Михайло Сімчук відзначився дублем, а під завісу гри додав до свого активу ще два голи. Усього «соколята» 14 разів зуміли взяти ворота суперників. Колектив Євгена Аліпова ж не знайшов, чим відповісти «Соколу» – 0:14.

В іншому протистоянні херсонський «Дніпро» виявився сильнішим за харківську ЦОП-СДЮСШОР. На 12-й хвилині матчу рахунок відкрив Святослав Тимченко, після чого в другому періоді перевагу херсонців подвоїв Богдан ПанасенкоКостянтин Остапенко скоротив відставання від підопічних Олега Тимченка і приніс харків’янам перший гол, однак це не врятувало команду від поразки. У завершальному ігровому відрізку «Дніпро» вразив порожні ворота опонентів і розставив усі крапки над «і» – 3:1.

Завтра, 30 квітня, «Сокіл» зіграє проти ЦОП-СДЮСШОР (о 15:30), а «Дніпро» зустрінеться з «Крижинкою» (о 18:00). Онлайн-трансляція ігор буде доступна на нашому Youtube-каналі.

ДЮСШ «Сокіл» – ДЮСШ «Крижинка»  14:0 (2:0; 5:0; 7:0)

Голи: 1:0 Сімчук (Бородай, Гребеник), 04:31; 2:0 Сімчук (Бородай, Гончаренко), 17:09; 3:0 Коржилецький (Сушков, Пойманов), 22:33; 4:0 Коржилецький (Пойманов, Сисак), 24:54; 5:0 Сімчук (Бородай), 29:40; 6:0 Бородай (Сімчук, Гребеник), 35:17; 7:0 Сисак (Чолач), 36:58; 8:0 Сімчук (Гончаренко), 40:38; 9:0 Гончаренко (Сімчук, Бородай), 44:19; 10:0 Пономаренко (Кобильник), 44:30; 11:0 Грабовецький (Сисак, Коржилецький), 46:07; 12:0 Брага (Середницький, Портной), 53:35; 13:0 Коржилецький (Пойманов), 55:11; 14:0 Чолач (Сімчук, Бородай), 57:19.

ЦОП-СДЮСШОР – «Дніпро» – 1:3 (0:1; 1:1; 0:1)

Голи: 0:1 Тимченко (Целогородцев, Варава), 11:23; 0:2 Панасенко (Матусевич), 32:19; 1:2 Остапенко (Кашевко), 37:06; 1:3 Панасенко, 59:49.