ЧУ-U20. «Сокіл» і «Дніпро» продовжують іти без поразок

На броварській арені «Термінал» завершився другий змагальний день чемпіонату України серед юніорів.

У першому матчі київський «Сокіл» обіграв ЦОП-СДЮСШОР із Харкова. Якщо стартовий період пройшов без гольових епізодів, то вже в другому «соколята» двічі відзначились взяттям воріт суперника. Лише за рахунку 0:4 харків’яни змогли змінити цифри на табло – перший за свою команду закинув Андрій Кривоножкін. Далі відрив зумів скоротити Денис Бондарцев – 2:4. Однак ближче до себе «Сокіл» не підпустив. Підопічні Олега Шафаренка провели ще два голи й завершили протистояння беззаперечною перемогою – 6:2.

До слова, з аналогічним рахунком херсонський «Дніпро» пройшов іншу столичну команду «Крижинку». У заключному періоді хокеїсти потішили вболівальників голами. На 54-й хвилині Давід Сібілевич закинув свій другий снаряд за киян і впритул наблизився до опонентів, але уже за кілька хвилин херсонці ще тричі розписались у воротах «Крижинки».

Зазначимо, що вже завтра, 1 травня, відбудуться заключні ігри ЮХЛ. О 10:00 ЦОП-СДЮСШОР зустрінеться з «Крижинкою», а «Сокіл» і «Дніпро» посперечаються за головний трофей змагань.

ЦОП-СДЮСШОР – ДЮСШ «Сокіл» – 2:6 (0:0; 0:2; 2:4)

Голи: 0:1 Коржилецький (Портний), 22:02; 0:2 Середницький, 24:35; 0:3 Брага (Гончаренко), 40:35; 0:4 Сімчук, 40:53; 1:4 Кривоножкін (Суховольський), 45:31, 2:4 Бондарцев (Нікулін, Суховольський), 51:41; 2:5 Кобильник (Портной), 55:31; 2:6 Коржилецький (Грабовецькый, Брага), 59:42.

ДЮСШ «Крижинка» – «Дніпро» – 2:6 (0:1, 1:2, 1:3)

Голи: 0:1 Варава (Ратушний, Целогородцев), 19:41; 0:2 Панасенко (Савицький, Матусевич), 23:16; 1:2 Сібілевич (Білоусов), 39:07; 1:3 Тимченко (Целогородцев, Ратушний), 39:40; 2:3 Сібілевич (Євтухов), 53:46; 2:4 Красножон (Ніконов, Кругляков), 54:09; 2:5 Ніконов (Красножон), 54:15; 2:6 Тимченко (Матусевич, Савицький), 58:58.