ЧС U18: як команди готувалися до змагання

Вже у вівторок юніорська U18 збірна команда України розпочне підготовку до чемпіонату світу, який з 14 по 20 квітня цього року відбудеться у французькому Греноблі.

Кожна із команд-учасниць провела серйозну підготовку до головного старту сезону для того аби підійти до боротьби за путівку до елітного дивізіону у максимальній готовності.

Франція

Господарі чемпіонату першими розпочали підготовку до сезону. Французька збірна традиційно зібралася на початку серпня: з 5 по 13 серпня навчально-тренувальний збір відбувся у Мулюзі.

20 серпня французи виїхали до Копенгагена, де після кількох днів тренувань провели три матчі проти збірної Данії. Французи програли у всіх поєдинках – 3:6, 1:2 та 0:5.

В листопаді основна увага була приділена гравцям віком до 17 років. Ряд гравців юніорської U18 збірної тренувалися із молодіжною збірною.

У грудні команда провела навчально-тренувальний збір у норвезькому Хамарі, де також тричі зіграла з однолітками із Норвегії. Підопічні Антоні Морта знову тричі поступилися – 1:2, 3:4 та 1:4.

У лютому французи виграли турнір у італійському Больцано, де змагалися із командами Дивізіону ІВ. Спочатку французькі хокеїсти перемогли Словенію (2:1 ОТ), потім здолали Угорщину (6:2), а наостанок перемогли Італію (4:2).

Заключний етап підготовки розпочнеться 6 квітня у Куршевелі. В рамках підготовки команда проведе контрольний матч проти збірної Німеччини. Гра відбудеться 10 квітня.

Данія

Данська збірна розпочала підготовку до сезону, провівши табір розвитку у Войєнсі з 27 по 31 липня 2018 року. Після цього команда у серпні провела триденний збір та тричі зіграла з командою Франції (6:3, 2:1 та 5:0).

29 вересня кандидати до збірної провели одноденне тестування. А наступного разу зібралися вже у листопаді, коли взяли участь у міжнародному турнірі. Данці програли усі три поєдинки – Білорусі (0:3), Словаччині (2:3) та Німеччині (1:5) – і посіли останню сходинку.

Невдалим вийшов для команди Олафа Еллера і візит до Будапешту у грудні. Данці поступилися Словаччині (3:5), Україні (4:5) та Угорщині (2:4) і знову замкнули турнірну таблицю.

У лютому в Норвегії Данія програла представнику топ-дивізіону Латвії (0:6), розгромила команду Дивізіону ІВ Австрію (8:2) та у серії післяматчевих кидків зазнала поразки від Норвегії (2:3 Б).

Казахстан

Збірна команда Казахстану традиційно проводить небагато контрольних зустрічей. У листопаді казахстанці збиралися у форматі U17. А у грудні брали участь у міжнародному турнірі в Мінську, де розгромно програли Білорусі (1:8), впевнено перемогли Австрію (6:0) та не змогли подолати Латвію (0:3).

Німеччина

Один із головних претендентів на підвищення у класі – німці – були традиційно активними в плані підготовки до сезону. У листопаді команда невдало виступила на турнірі в Словаччині, де поступились господарям (1:2), Білорусі (3:6), а також перемогли команду Данії (5:1).

В середині грудня команда провела короткий навчально-тренувальний збір у Фюссені, а наприкінці календарного року взяла участь у традиційному представницькому турнірі в Швейцарії. В Цухвілі німці програли Чехії (1:7), Словаччині (2:5), Фінляндії (2:3) та Швейцарії (0:3). Проте не слід забувати, що Німеччина грала проти представників топ-дивізіону.

У лютому Німеччина в словацьких Пєштанах грала проти Словаччини (3:6), Швейцарії (3:0) та Білорусі (5:6 ОТ).

Найближчого понеділка команда розпочне підготовку до чемпіонату світу. Збір проходитиме у Фюссені. На 10 квітня запланований контрольний матч у Куршевелі проти Франції.

Норвегія

Норвезька збірна традиційно для себе провела три навчально-тренувальні збори в сезоні.

У листопаді команда після короткої підготовки тричі зіграла в Ризі проти Латвії (1:3, 3:6 та 2:3).

У грудні в норвезькому Хамарі команда тренувалася протягом чотирьох днів, а потім тричі перемогла Францію (2:1, 4:3 та 4:1).

А у лютому команда вдома у місті Йовіку виграла турнір Gjovik Cup за участю Австрії (4:0), Латвії (6:0) та Данії (3:2 Б).

Україна

Українська збірна вперше зібралася у грудні та взяла участь у представницькому міжнародному турнірі в Угорщині. Підопічні Олега Тимченка поступилися Угорщині (2:4) та Словаччині (2:3 Б), а також перемогли збірну Данії (5:4).

У лютому команда провела навчально-тренувальний збір у Богуславі та двічі зіграла у Білій Церкві із командою Польщі (4:2 та 5:6 Б).

Заключний навчально-тренувальний збір розпочнеться 2 квітня. А на 8 та 9 квітня заплановано проведення двох контрольних матчів проти представника національного чемпіонату – команди «Білий Барс».


Вас може зацікавити