Чортова дюжина від «Донбасу»

Матч між «Донбасом» та «Білим Барсом» можна умовно поділити на дві частини. Протягом перших 30 хвилин ігрового часу гості виглядали дуже гідно і майже нічим не поступались більш іменитому супернику. Неймовірна самовіддача польових гравців та прекрасна гра Сергія Люльчука у рамці воріт змушували вболівальників «Донбасу» нервувати.

Але відіграти весь матч на великих швидкостях з постійним пресингом на опонентів білоцерківським хокеїстам виявилося не під силу. Наприкінці другого періоду та особливо у третій 20-хвилинці перевага «Донбасу» була дуже відчутною, що й знайшло своє відображення у підсумковому рахунку гри. Хет-триком у складі господарів відзначився Євгеній Нікіфоров, який цього вечора діяв у ланці з Нікітою Буценком та Сергієм Бабинцем.

«Донбас» – «Білий Барс» – 13:1 (2:1; 3:0; 8:0)

26 січня 2016 року, 18:30. Арена «Альтаїр»

Судді: О. Горбатюк, О. Серебряков, А. Корепанов

Донбас: Напненко. Вол. Алексюк, Горбань, Григор’єв, Карп, Катрич, Петрухно, Таран, Толстушко. Нікіфоров – Буценко – Бабинець, Захаров – Варламов – Кочетков, Журун – Докшин – Чердак, Куцевич – Кузьмік – Ромащенко.

Білий Барс: С. Люльчук (Краснопольський, 41:07). Ганопольський, Д. Гриценко, Дикий, Ліщінер, Сухонос, Д. Хонін. Генералов, Денискін, Козієнко, Лесніков, О. Люльчук, Мкртчян, Найдьонов, Праведний, Разумов, Рубан, Ружніков, Шевченко.

Голи: 1:0. Журун (Докшин, 9:02 – більш.), 2:0. Буценко (Толстушко, Петрухно, 15:15 – додатковий гравець), 2:1. Генералов (Дикий, Рубан, 17:58), 3:1. Горбань (Кочетков, 30:44), 4:1. Журун (Горбань, Докшин, 33:14), 5:1. Чердак (Журун, 39:56 – більш.), 6:1. Захаров (Кочетков, Варламов, 40:22), 7:1. Нікіфоров (Буценко, Бабинець, 41:07), 8:1. Кочетков (Варламов, Захаров, 47:58 – додатковий гравець), 9:1. Толстушко (Буценко, Нікіфоров, 49:51), 10:1. Кузьмік (Таран, 51:47 – більш.), 11:1. Нікіфоров (Толстушко, Буценко, 54:22), 12:1. Чердак (Докшин, Горбань, 55:20 – додатковий гравець), 13:1. Нікіфоров (Бабинець, 57:51).

Штраф: 12 – 16