Чоловіча збірна України поступилася румунам в передостанньому матчі на чемпіонаті світу

Чоловіча збірна України вперше в історії своїх виступів на чемпіонатах світу програла команді Румунії. Для нас ця поразка стала третьою на турнірі в Дивізіоні IB в Талліні, а румунська команда здобула четверту перемогу поспіль і близька до того, щоб вперше за 10 років повернутися на рівень Дивізіону IA.

Перший період склався для українців дуже невдало – вони двічі пропустили у меншості – 0:2.

Друга 20-хвилинка стала ігровим відрізком невикористаних моментів. Наші хлопці перекидали суперників 13 – 6, але шайба не хотіла йти в румунські ворота. А коли Сергій Бабинець нарешті реалізував перевагу «синьо-жовтих», румуни відразу ж забили у відповідь – 1: 3.

У третьому періоді збірна Румунії двома голами дотиснула підопічних Андрія Срюбка – підсумковий рахунок 5:1 на користь наших суперників.

Ця поразка українців залишила нашу команду в складному турнірному становищі з ймовірністю вильоту до Дивізіону IIA. У турнірній таблиці чемпіонату світу в Естонії у нашої команди рівна кількість очок з голландцями, які йдуть останніми. У заключний ігровий день, коли Нідерланди зіграють з Румунією, а Україна – з Естонією, нашій команді для збереження прописки в Дивізіоні IB необхідно набрати не менше очок, ніж голландцям. При рівній кількості очок українці випередять Нідерланди за рахунок розгромної перемоги в очній зустрічі.

Чемпіонат світу. Дивізіон IB (Таллінн, Естонія). 4-й тур:

Україна – Румунія 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)

Шайби: 0:1 Петер (Трянча, 3:52 – більш.). 0:2 Біро (Борисенко, Гліга, 19:50 – більш.). 1:2 Бабинець (Буценко, Гаврик, 37:18). 1:3 Костянтин (Трянча, Роколі, 39:21). 1:4 Буточнов (Борисенко, Біро, 47:39). 1:5 Роколі (57:28 – штрафний кидок).

Воротарі: Дьяченко – Полц

Кидки: 31 (11 – 13 – 7) – 20 (8 – 6 – 6)

Штраф: 6 (4 – 0 – 2) – 6 (2 – 2 – 2).