Чемпіонат ЮХЛ: прев’ю півфінальних матчів

30 березня у місті Богуславі відбудуться півфінальні матчі чемпіонату України з хокею серед юніорів.

13:00. «Галицькі Леви» – «Дніпро»

Ігровий день п’ятниці відкриватимуть «Галицькі Леви» та «Дніпро». На першому етапі перевагу в очних протистояннях мали підочні Михайла Чіканцева. На своєму майданчику команда із Львівської області перемогла 6:1 та 3:2. А у Херсоні команди поділили очки, завершивши обидва матчі за межами основного часу, – 6:5 та 2:3.

Цікаво буде подивитися на кандидатів до складу юніорської збірної команди України у складі «Дніпра», які протистоятимуть ново яворівським хокеїстам, які цього сезону отримали досвід виступів у національному чемпіонаті.

 

15:45. БВУФК «Білий Барс» – «Шершні»

На першому етапі команда Костянтина Буценка програла лише три зустрічі. При цьому у протистояннях із «Шершнями» «барси» не втратили жодного очка. 14:2, 10:1, 7:1 та 4:2 – саме такими були результати ігор між цими командами.

Проте тенденція на вирівнювання сил команд прослідковується доволі чітко. Тим більше, що рідні стіни та свої вболівальники надихатимуть «Шершнів» на звершення.

Хоча й у «Білого Барсу» є свої козирі. Не слід забувати, що лідери команди – Дмитро Даниленко, Нікіта Лєсніков, Максим Разумов та інші – зовсім недавно грали у півфінальній серії національного чемпіонату, а тому перебувають у хорошому ігровому тонусі. Та й крайні дві зустрічі команд не несли для «барсів» серйозного турнірного навантаження – біло-чорні на той час забезпечили собі першу сходинку за підсумками першого етапу.

 

Також нагадаємо, що триває опитування хто стане переможцем чемпіонату України серед юніорів.


Вас може зацікавити