Чемпіонат світу з хокею серед юніорів 2018 року відбудеться в Києві

Чемпіонат світу з хокею серед юніорів 2018 року відбудеться у столиці України. Таке рішення прийняла Рада Міжнародної федерації хокею (IIHF) на своєму засіданні, що відбулося у Цюріху.

Право на проведення чемпіонату Україна отримала у травні цього року на щорічному конгресі IIHF у Кельні, залишивши позаду заявки Австрії, Італії та Угорщини. Чемпіонат планувалося провести в Одесі, де розпочалася реконструкція місцевого палацу спорту для його приведення у відповідність вимогам IIHF.

Враховуючи дуже великий обсяг робіт не було впевненості щодо закінчення реконструкції до березня 2018 року. Не менше занепокоєння ситуація, що склалася, викликала і у Міжнародної федерації. На початку листопада Київ із робочим візитом відвідала делегація IIHF на чолі з генеральним секретарем Хорстом Ліхтнером. Своє занепокоєння ходом підготовки Одеського палацу спорту до змагання пан Ліхтнер висловив на зустрічі із Міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим.

Рада IIHF врахувала ситуацію, що склалася, можливі ризики, а також вдалий досвід проведення чемпіонату світу серед чоловіків у Києві прийняла рішення про перенесення чемпіонату світу серед юніорів до столиці України.

«Ми дякуємо за проведену роботу керівникам одеського регіону і віримо, що голова Одеської ОДА Максим Степанов, голова Одеської облради Анатолій Урбанський та міський голова Геннадій Труханов доведуть всі роботи щодо реконструкції Одеського палацу спорту та благоустрою прилеглих територій до завершення. Переконаний, що після завершення усіх робіт арена матиме змогу приймати міжнародні змагання найвищого рівня в тому числі й з хокею», – заявив Анатолій Брезвін.

Чемпіонат світу з хокею серед юніорів 2018 року відбудеться з 14 по 20 квітня 2018 року. Учасниками змагання будуть хокеїсти з Австрії, Італії, Угорщини, Японії, Румунії та України.


Вас може зацікавити