Чемпіонат світу U20: Україна в запеклій боротьбі програє Японії

Юніорська збірна України зазнала першої поразки на чемпіонаті світу в дивізіоні 1В. Підопічні Олександра Бобкіна поступилися японцям.

Україна – Японія – 1:2 (0:1, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 – Уено (Андо, Цуцумі), 13:26. 0:2 – Ова (Мурасе, Сато, – більш.), 24:52. 1:2 – Сімчук (Гончаренко, Коржилецький), 39:19. 1:3 – Цуцумі (п.в.), 59:50

Україна: Кубрицький; Чолач – Дахновський, Гребеник – Пономаренко, Євтухов – Палійчук, Філімонов; Коржилецький – Сімчук – Гончаренко, Трахт – Шаповалов – Бородай, Панасенко – Царковський – Сушков, Ткач – Варава – Грабовецький. Тренер – Олександр Бобкін

Японія: Тамура; Немото – Сасанака, Токо – Ова, Касаї – Такагаші, Такасакі; Моріта – Окубо – Гамано, Цуцумі – Андо – Уено, Сато – Мурасе – Танеічі, Сасанума, Нішівакі. Тренер – Рішар Кар’єр

Кидки: 23 (6+11+6) – 34 (14+11+9)
Штраф: 6 (2+2+2) – 4 (0+0+4)

14 грудня. Таллінн (Естонія). Tondiraba Icehall

Як відомо, за підсумками стартового матчу проти естонців, який завершився перемогою нашої збірної 7:2, з обойми після удару в голову у середині майданчика випав нападник Дмитро Кобильник. Його відсутність наш тренерський штаб компенсував оригінально, виставивши у третій трійці нападників номінального оборонця Владислава Сушкова.

Загалом поєдинок вийшов в’язким і не дуже багатим на гольові моменти. Першу шайбу наша команда пропустила після помилки Артура Чолача. Наприкінці першого періоду японці дивом не подвоїли перевагу, але опоненти під час виходу два в один влучили в стійку. Друга шайба влетіла в українські ворота трохи згодом, коли наша команда грала в меншості.

Скоротити перевагу підопічним Бобкіна вдалося за 41 секунду до завершення другого періоду, коли красиву комбінацію розіграла наша перша ланка. Прекрасну нагоду відігратися українці мали наприкінці матчу, коли суперники отримали чотири хвилини штрафу за порушення Гаяте Нішівакі. На жаль, скористатися своїми нагодами наші хокеїсти не змогли, натомість пропустили за десять секунд до завершення основного часу в порожні ворота.

Таким чином, тепер Україна і Японія після двох турів мають по перемозі і поразці.

Завтра, 15 грудня, українська збірна грає з французами. Початок поєдинку – о 16:30.

Трансляція матчів доступна на телеканалі SPORT 1 та YouTube каналі Федерації хокею України.