«Білий Барс» виграє у юніорської збірної України

Сьогодні юніорська збірна команда провела контрольний матч проти хокейного клубу «Білий Барс».

У складі «барсів» участь у матчі, окрім гравців основного складу, взяли молоді вихованці 2002 року народження, а також гравці, які перебувають у клубі на перегляді.

Матч пройшов за рівної гри. На діях «збірників» позначалася втома, адже попередній тиждень команда перебувала під навантаженнями. Втім це не завадило Даніїлу Дуюну відкрити рахунок у зустрічі. Але ще у першому періоді Денис Бородай встановив паритет на табло.

Вдруге вийти вперед синьо-жовтим вдалося у другій 20-хвилинці. Відзначився Дмитро Халін. Але й цього разу перевага команди Олега Ігнатьєва була нетривалою – Олександр Воронін вдруге зрівняв рахунок в матчі. А у заключному ігровому відрізку шайба Панченка принесла «Білому Барсу» перемогу.

Після гри команди позмагалися у вправності виконання штрафних кидків. І тут «барси» проявили себе краще, здобувши перемогу завдяки кидкам Владислава Герцика та Рината Дурдиєва.

У понеділок команди проведуть ще один контрольний поєдинок.

Україна U18 – «Білий Барс» – 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

7 квітня 2018 року, 17:30. Льодова арена «Термінал», Бровари

Судді: А. Батєзатов, І. Хохлов

Україна U18: Оганджанян. Євтухов – Логач, Будько – Кругляков, Васильєв – Грицюк, Ланин – Бабчук. Пересунько – Морозов – Хмельов, Халін – Даниленко – Садовіков, Матейченко – Середницький – Гордійчук, Дуюн – Целогородцев – Архипенко.

Білий Барс: Кучер. Пономаренко – Воронін, Герцик – Гребеник, Собко – Татарин, Савченко – Нетеса. Панов – Разумов – Зик, Грабовецький – Андрощук – Бородай, Дурдиєв – Панченко – Гуменюк, Ромахін – Найдьонов – Ведмідь, Іващенко.

Шайби: 1:0 Дуюн (Целогородцев), 1:1 Бородай (менш.), 2:1 Халін (Даниленко, Грицюк), 2:2 Воронін, 2:3 Панченко.

Серія буллітів: 0:2

Архипенко (0, воротар) – Воронін (0, воротар)

Матейченко (0, повз ворота) – Панов (0, воротар)