«Білий Барс – БВУФК» стає чемпіоном України серед юніорів сезону 2018-2019!

Команда «Білий Барс – БВУФК» (старший тренер Олександр Бобкін) виграла третій (3:1) та четвертий (4:3) матчі фінальної серії до трьох перемог за чемпіонське звання в чемпіонаті України серед юніорів та стала переможцем турніру!

Фінальну серію (до трьох перемог) «Білий Барс-БВУФК» розпочав у гостях в Дніпрі, де його суперником стала команда «Динамо», яка в півфіналі переграла «Галицьких Львів» з Новояворівська.

Першу виїзну гру барси програли (1:3). Однак наступний матч броварчани вже виграли (6:3) та перевезли серію в Білу Церкву, де для перемоги в турнірі необхідно було взяти ще дві гри.

І з цим завданням підопічні Олександра Бобкіна впевнено впоралися. Перша гра, яка відбулася 23 березня, закінчилася з рахунком 3:1 на користь барсів.

А сьогоднішній «фінал» – доставив глядачам велику кількість емоцій, переживань та вражень.

Перший період закінчився без закинутих шайб. У другому періоді гості першими відкрили рахунок, але барси зуміли його зрівняти – 1:1.

Після цього все вирішилося в останній двадцятихвилинці. Господарі до середини періоду зуміли здобути перевагу в дві шайби, і здавалося, що перемогу вони не відпустять. Але дніпряни не склали руки та за 6 хвилин до кінця зробили рахунок нічийним – 3:3!

Глядачі вже готувалися до овертайму. Однак за півтори хвилини до закінчення основного часу гри Іван Панов зумів таки результативно завершити чергову атаку своєї команди. Тренери «Динамо» за хвилину до закінчення періоду зняли голкіпера. Однак їм вже не вистачило сил зрівняти рахунок.

Таким чином «Білий Барс-БВУФК» стає переможцем юніорського чемпіонату України вже другий рік поспіль!

«Білий Барс» – «Динамо» 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

23 березня 2019 року, Біла Церква, Льодова арена «Білий Барс», 18:00

Судді: А Перетятько, М. Урда

«Білий Барс»: Пеленський (Качула). Волошин (А),Грицюк, Логач, Собко (К), Гордійчук, Хацкевич, Васильев, Гребеник. Панченко, Дурдиєв, Андрощук, Ан. Резюк, Петрошенко (А), Фурсенко, Панов, Арабов, Бородай, Ромахін, Грабовецький, Симчук.

«Динамо»: Макаренко (Замерець). Аветісов, Опенько, Глухов, Сушков, Портной, Філімонов, Таратута (А), Іванов. Соболев, Носко (А), Мироненко, Кобильник, Бармашов, Садовіков (К), Коротун, Шведченко, Сігбатуллін, Хечумов, Мелех, Кривоножкін.

Шайби: : 1:0 Петрошенко (Панов, Бородай, 10:21 – більш.). 1:1 Бармашов (Мироненко, Аветісов, 26:10 – більш.). 2:1 Грабовецький (Ромахін, Андрощук, 28:29). 3:1 Петрошенко (Симчук, Бородай, 57:59).

Воротарі: Пеленський – Макаренко

Штраф: 10 (4 – 4 – 2) – 6 (4 – 2 – 0)

«Білий Барс» – «Динамо» 4:3 (0:0, 1:1, 3:2)

24 березня 2019 року, Белая Церковь, Льодова арена «Білий Барс», 11:00

«Динамо»: Макаренко (Замерець). Аветісов, Опенько, Глухов, Сушков, Портной, Філімонов, Таратута (А), Ковальов. Соболев, Носко (А), Мироненко, Кобильник, Бармашов, Садовіков (К), Коротун, Шведченко, Сігбатуллін, Хечумов, Мелех, Кривоножкін.

Шайби: : 0:1 Носко (Кривоножкін, Садовіков, 27:21). 1:1 Панов (Бородай, Логач, 33:54). 2:1 Васильєв (Дурдиєв, Логач, 41:41). 3:1 Грабовецький (Андрощук, Гребеник, 46:24 – більш.). 3:2 Портной (48:29). 3:3 Носко (Садовіков, 53:20). 4:3 Панов (Бородай, Хацкевич, 58:17).

Воротарі: Пеленський – Макаренко (до 59:00)

Штраф: 18 (14 – 4 – 0) – 10 (4 – 4 – 2)

Також треба відзначити, що у серії за третє місце (до двох перемог) між херсонським «Дніпром» та новояворівськими «Галицькими Левами» команди провели три гри, з яких одну виграли леви (5:4), а два матча – херсонці (5:4) и (5:2).

За підсумками серії бронзові медалі чемпіонаті України серед юніорів досталися херсонському «Дніпру».

ЮХЛ. 23.03.2019. 2-й матч за бронзу. «Дніпро» – «Галицькі Леви» 4:5 (0:0, 3:2, 1:3)

Голкіпери: Сулютін – Швець

Шайби: 0:1 Абаджян (Попережай, Плохотнік, 24:09), 1:1 Гончаренко (більш., 28:15), 2:1 Будько (Матусевич, більш. 34:17), 3:1 Дуюн (34:50), 3:2 Шмельов (Ратушний, більш., 39:48), 3:3 Плохотнік (Попережай, Абаджян, 43:17), 3:4 Плохотник (45:47), 4:4 Брага (Гончаренко, 53:58), 4:5 Солянік (54:56)

Штраф: 10 – 6 (2-2, 6-4, 2-0)

Шайби: 1:0 Дуюн (Болотін, 5:51), 1:1 Абаджян (Сисак, 7:11), 2:1 Дуюн (Будько, більш., 11:10), 2:2 Тонковид (Пуголовкін, Ратушний, 37:42), 3:2 Брага (Тимченко, Целогородцев, більш., 39:27), 4:2 Тимченко (Целогородцев, 54:14), 5:2 Тимченко (Целогородцев, більш, 58:06)

Штраф: 8 – 12 (0-2, 4-6, 4-4)