«Білий Барс – 2005» виграє «Фінал 4-х» і стає чемпіоном України серед юнаків 2005 р.н.

В суботу 20 квітня в Києві, на льодовій арені по вулиці Шалетт відбулися півфінальні матчі чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н.

За підсумками другого етапу змагань пари півфіналістів виглядали так:

«Сокіл – 2005» – «Крижинка – 2005» та«Білий Барс – 2005» – «Кривбас – 2005»

У першому матчі київські команди «Сокіл» і «Крижинка» – продемонстрували спочатку рівну гру, зумівши закинути по одній шайбі в першому періоді.

Однак після перерви «соколята» зуміли налаштуватися на перемогу і закинули в другому періоді три шайби в ворота суперника. Ця перевага і вирішила результат гри.

В останній двадцятихвилинці команди обмінялися голами. Що дозволило київському «Соколу» стати першим фіналістом «Фіналу 4-х».

«Крижинка» – «Сокіл» 2: 5 (1: 1, 0: 3, 1: 1)

20 квітня 2019 року, Київ, Льодова арена, 14:00

Шайби: 0:1 Шелудченко (Арік, 1:09). 1:1 Долін (Петюх, Курзенков, 15:33 – більш.). 1:2 Арік (Шелудченко, 23:40 – більш.). 1:3 Арік (34:21). 1:4 Арік (Римар, Шелудченко, 38:54). 1:5 Шелудченко (56:40). 2:5 Бобко (Шмельов, 58:17).

Штраф: 10 (4 – 2 – 4) – 14 (6 – 2 – 6)

Другий півфінал не став сенсацією. Маючи ігрову перевагу протягом усього матчу, білоцерківський «Білий Барс» закинув у ворота «Кривбаса» по одній шайбі в першому і другому періодах, і в третій двадцятихвилинці «барси» ще двічі зуміли пробити воротаря «Кривбаса». Підсумок матчу – 4: 0.

«Білий Барс» – «Кривбас» 4: 0 (1: 0, 1: 0, 2: 0)

20 квітня 2019 року, Київ, Льодова арена, 16:30

Шайби: 1:0 Стасюк (Смертенюк, 5:03). 2 0 Стасюк (Чижов, 29:27). 3:0 Стасюк (54:27 – більш.). 4:0 Пуздрановський (Коротич, 59:16 – більш.).

Штраф: 10 (4 – 2 – 4) – 12 (2 – 4 – 6)

Тому в неділю 21 квітня в матчі за бронзові нагороди чемпіонату зійшлися «Крижинка» та «Кривбас».

В середині першого періоду господарі майданчика відкрили рахунок, який їм вдавалося утримувати до 34 хвилини матчу, коли гості зуміли зрівняти рахунок, а через дві хвилини вони вже вели в рахунку 1: 2.

Подальші зусилля киян не привели до успіху, а за 40 секунд до кінця матчу вони пропустили третю шайбу, граючи в більшості. І цей рахунок зберігся незмінним вже до кінця матчу.

У підсумку команда «Кривбас» завоювала бронзові медалі чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н.!

«Крижинка» – «Кривбас» 1: 3 (1: 0, 0: 2, 0: 1)

21 квітня 2019 року, Київ, Льодова арена, 11:00

Шайби: 1:0 Петюх (Бобко, Ковінєв, 8:19 – більш.). 1:1 Пасько (34:13). 1: 2 Тельнов (Ширін, 36:46). 1:3 Пасько (59:19 – менш.).

Штраф: 10 (2 – 2 – 6) – 14 (2 – 4 – 8)

А у фінальній грі за золото чемпіонату зійшлися білоцерківський «Білий Барс» та київський «Сокіл».

Протягом всього матчу «барси» володіли ігровою та територіальною перевагою. У підсумку перший період завершився з рахунком 3: 0 на користь білоцерківців.

У другому періоді малюнок гри не змінився, «барси» закинули дві шайби, пропустивши при цьому одну в свої ворота.

У третьому періоді вболівальники стали свідками досить великого числа вилучень. Однак цей факт ніяк не вплинув на загальний підсумок фінальної гри – кожен із суперників двічі зумів розписатися у воротах супротивника.

У підсумку «Білий Барс» впевнено виграв фінальний матч з рахунком 7: 3 і третій рік поспіль став чемпіоном України у своїй віковій групі!

«Білий Барс» – «Сокіл» 7: 3 (3: 0, 2: 1, 2: 2)

21 квітня 2019 року, Київ, Льодова арена, 13:30

Шайби: 1:0 Крук (Стасюк, Коротич, 1:49). 2:0 Стасюк (Бебешко, Комосій, 9:21). 3:0 Стасюк (Шевчук, 18:32). 4:0 Бебешко (Комосій, 23:42). 5:0 Ревука (Іщенко, 25:05). 5:1 Мінзанов (Жеребко, Здоровець, 28:16 – більш.). 5:2 Гусак (Маюк, 44:13). 6:2 Стасюк (45:53). 6:3 Литвин (Здоровець, Жеребко, 47:27 – більш.). 7:3 Комосій (Бебешко, 55:45).

Штраф: 20 (6 – 4 – 10) – 12 (4 – 6 – 2)