Артем Грабовецький продовжить кар’єру в Канаді

20-річний нападник Артем Грабовецький наступний сезон проведе у Канаді. Він виступатиме за клуб юніорської хокейної ліги Альберти «Спрус-Ґроув Сейнтс», який у попередньому сезоні AJHL дійшов до фіналу плей-оф, де поступився «Брукс Бандітс» Сімчука і Коржилецького.

«Дуже радий, що Артем приєднався до нашої організації. Його самовідданість, майстерність та відданість грі проявляються в кожному його звершенні впродовж усієї кар’єри. З Грабовецьким у складі команди у нас велике майбутнє», – коментує генеральний менеджера команди Роб Склярук.

Грабовецький – вихованець білоцерківського «Білого Барса», за який виступав у чемпіонатах України різних вікових категорій з 2017-го. З «барсами» Артем став чемпіоном України U19 у 2019-му, бронзовим призером чемпіонату України U16 у 2018-му і двічі вигравав срібло національної першості U20 (2021, 2022). За дорослу команду «Білого Барса» Грабовецький зіграв у чемпіонаті України, починаючи з 2019 року, 97 матчів, у яких закинув 15 шайб і віддав 11 передач.

Після початку повномасштабної війни Артем переїхав у Чехію і виступав за празьку «Спарту» U20 – 29 матчів, 5 голів + 5 передач. Наприкінці сезону українець на правах оренди зіграв 2 поєдинки за празьку «Кобру» в третьому дивізіоні Чехії.

З молодіжною збірною України Грабовецький виступав на двох чемпіонатах світу в дивізіоні 1В (10 матчів, 6 голів). Наприкінці минулого – на початку поточного року Артем їздив зі студентською збірною в Турне Канадою і виступав на Всесвітній універсіаді (5 матчів, 1 гол).

Вас може зацікавити