31 березня національна збірна збереться у Києві

31 березня 2014 року вільні від виступів за свої клуби гравці національної збірної команди України розпочнуть підготовку до чемпіонату світу в Кореї.

З 31 березня по 5 квітня команда проводитиме щоденні тренування на льоду спорткомплексу «АТЕК» з 10:00 до 11:15. Також, за словами тренера Костянтина Симчука, передбачені заняття на землі та у спортивному залі.

Всього під орудою Костянтина Симчука працюватимуть 14 хокеїстів, прізвища яких внесено до розширеного списку кандидатів. Це:

Воротарі: Вадим Селіверстов (ХК «Астана», Казахстан), Євген Напненко, Андрій Безхлібний (обидва – «Білий Барс»).

Захисники: Дмитро Толкунов, Володимир Алексюк, Ігор Кугут (всі – «Білий Барс»), Руслан Борисенко, Денис Ісаєнко (обидва – «Компаньйон-Нафтогаз»), Юрій Наваренко (ХК «Гомель», Білорусь), Олександр Побєдоносцев («Титан», Росія)

Нападаючі: Артем Бондарєв («Білий Барс»), Сергій Черненко, Артем Гніденко, Дмитро Німенко (всі – «Компаньйон-Нафтогаз»).

«В першу чергу акцент в роботі буде зроблено на фізичну підготовку. Так сталося, що деякі гравці перебувають без тренувальної практики тиждень, інші – два-три тижні. Саме тому потрібно вивести усіх хокеїстів на один функціональний рівень», – заявив Костянтин Симчук.

Деталі наступного етапу підготовки нашої команди стануть відомі пізніше.


Вас може зацікавити