25 гравців викликані на другий НТЗ національної жіночої збірної

Під час листопадової міжнародної паузи – у період з 5 по 11 листопада – відбудеться другий навчально-тренувальний збір національної жіночої збірної команди України. Як і у вересні, команда Вадима Радченка буде проводити тренувальні заняття у місті Богуславі на базі УНТЦ «Льодограй».

В планах команди проведення дворазових тренувальних занять тривалістю півтори години кожне. Також команда буде проводити заняття із загально-фізичної підготовки.

Нагадаємо, що цей збір є другим етапом підготовки команди до кваліфікації до чемпіонату світу, матчі якої відбудуться в південноафриканському Кейптауні. Суперницями українських спортсменок будуть хокеїстки з ПАР, Гонконгу, Бельгії та Болгарії.

Участь у навчально-тренувальному зборі братимуть 25 спортсменок, більшість із яких представляють національний чемпіонат. Також на збір запрошувалася Ольга Ієвлєва, яка отримала травму в матчі першого туру національного чемпіонату. Це:

Воротарі: Наталя Козачук (ЖХК «Попрад», Словаччина), Вікторія Ткаченко («Кожице», Польща), Ірина Заіченко

Захисники: Олена Вансович, Катерина Середенко, Владлена Тарасова, Надія Макаренко (всі – «Пантери»), Вікторія Денисенко, Марина Кобчук, Марія Громова, Марина Криворучко, Тетяна Ткаченко (всі – «Україночка»), Вікторія Лаломова

Нападники: Елен Аліпова, Елізабет Аліпова, Христина Андрух, Аліка Гадлія, Юлія Добровольська, Вікторія Ценова, Дарія Цимиренко (всі – «Україночка»), Діана Ковтун, Інна Козуб, Владислава Скащук, Тетяна Слащова (всі – «Пантери»), Олена Ткачук (без клубу)

Головний тренер: Вадим Радченко


Вас може зацікавити