13 лютого відбудеться відкрите тренування юніорської збірної команди України

13 лютого 2018 року о 16:00 на льоду арени «Термінал» у місті Броварах відбудеться відкрите тренування юніорської (U18) збірної команди України з хокею, яка продовжує свою підготовку до домашнього чемпіонату світу.

В рамках підготовку до головного старту сезону українська команда братиме участь у міжнародному турнірі у Варшаві (відбудеться з 15 по 17 лютого). У змаганні братимуть участь збірні команди Угорщини U18, Польщі U18, Білорусі U17 та України U18.

В рамках відкритого тренування з командою зустрінуться:

Анатолій Брезвін – президент Федерації хокею України;

Георгій Зубко – віце-президент Федерації хокею України, голова організаційного комітету Федерації з питань проведення чемпіонату світу.

Також серед гостей тренування та представників ЗМІ будуть розіграні цінні призи за результатами бліц-конкурсів.

По завершенні 45-хвилинного тренування (17:00) представники ЗМІ та глядачі зможуть поспілкуватися з гравцями та тренерами команди.

Запрошуємо представників засобів масової інформації долучитися до заходу!

Попередня акредитація ЗМІ ОБОВ’ЯЗКОВА включно до 13 лютого 2018 року до 10:00: Тетяна +38 067 500 73 86 або gostevatatiana@gmail.com

Дата та час проведення: 13 лютого 2018 року, початок о 16:00.

Місце проведення: м. Бровари, вул. Київська 316, ТЦ Термінал (при необхідності забезпечуємо трансфер, потрібно вказати в акредитаційній формі).

Нагадаємо, що наша збірна вже почала активну підготовку до Чемпіонату світу 2018 року. Перший підготовчий етап цього сезону юніорська збірна розпочала у листопаді в Броварах. Команда протягом 8 днів проводила дворазові тренувальні заняття на базі льодової арени «Термінал» у Броварах. У рамках збору тренерський штаб переглянув велику кількість потенційних кандидатів до збірної.

Наприкінці грудня 2017 року юніорська збірна виграла головний приз традиційного міжнародного турніру «Кубок Чотирьох Націй» у Будапешті. Протягом змагання наша команда перемогла однолітків із Польщі (2:1 ОТ), Угорщини-1 (4:1) та Угорщини-2 (6:2). А у фіналі змагання українці знову перемогли першу команду Угорщини із рахунком 5:1 та завоювали перше місце.


Вас може зацікавити