Огляд першого ігрового дня на Třinec Open Cup

У перший змагальний день кожна команда зіграла по два матчі. Юнацька збірна України зустрілась з празькою «Спартою» та австрійським «Ред Булл Зальцбург».

Перший матч розпочався о 8:30 за місцевим часом. У ньому наша команда поступилась у серії післяматчевих кидків.

• Спарта Прага 🇨🇿 – 🇺🇦 Україна U17 – 5:4 Б (0:1, 3:2, 1:1, 1:0)

Шайби: 0:1 – Васяк, 1:1 – Міхалек (Жуффа, Нєдєли, більш.), 2:1 – Кадлец (Гознурек, Пріходько, більш.), 2:2 – Васяк, 3:2 – Цвікл (Полачек), 3:3 – Перечнев (Остапенко), 3:4 – Васяк (Соханевич, більш.), 4:4 – Кадлец (Нєдєли), 5:4 – Кадлец (вирішальний буліт)

Наша команда відкрила рахунок у матчі. Святослав Васяк закинув єдину шайбу в першому періоді. Протягом другого періоду суперник двічі зміг реалізувати свою кількісну перевагу, натомість наша збірна не змогла скористатись всіма шансами в більшості. Не пропустив штрафний кидок суперника Платон Ісаєв. На другу перерву команди пішли з рівним рахунком: завдяки дублю Васяка та шайбі Микити Перечнева Україна зрівняла рахунок в періоді.

За 6 секунд до кінця періоду наша команда здобула подвійну більшість, в форматі 5 на 4 на початку третього шайбу закинув Васяк. Менше, ніж дві хвилини до закінчення матчу «Спарта» зняла воротаря та почала атакувати наші ворота. 17 секунд до закінчення матчу атака виявилась успішною.

У булітній серії свої спроби не змогли реалізувати Святослав Васяк, Єфим Соханевич, Артем Кальсін. Одного реалізованого буліта суперників вистачило, аби здобути перемогу.

Проте наступний матч для збірної України виявився. Українці одразу забрали ініціативу у матчі проти «Зальцбурга» та впевнено вели в рахунку протягом двох періодів, пропустивши лише в третьому.

• Україна U17 🇺🇦 – 🇦🇹 Ред Булл Зальцбург 5:2 (2:0, 1:0, 2:2)

Шайби: 1:0 – Соханевич (Чайка), 2:0 – Васяк (Спаскін, Перечнев), 3:0 – Остапенко, 3:1 – Влчек (Шунке), 4:1 – Спаскін (Жданов),4:2 – Солінгер (Фернер), 5:2 – Чайка

На відміну від першого матчу вчорашнього ігрового дня, у другому наша збірна отримувала двохвилинний штраф значно рідше, що і дозволило більше контролювати шайбу, граючи в рівних складах. Однак саме меншість дозволила суперникам відкрити рахунок у матчі для своєї команди в третьому періоді.

Як закінчились інші матчі першого ігрового дня?