«Молодіжка» України розпочинає ЧС-2022 із впевненої перемоги над Італією

На очах у президента ФХУ Георгія Зубка молодіжна збірна України впевнено переграла у своєму першому матчі на чемпіонаті світу однолітків із Італії – 4:0.

Збірна Італії (U20) – Збірна України (U20) 0:4 (0:00:30:1)

Шайби: 0:1 – Панасенко (Царьковський), 30:23. 0:2 – Сидоренко (Ковальчук, Шамардін), 30:55. 0:3 – Трахт (Коржелецький, Дахновський, – більш.), 33:40. 0:4 – Ковальчук (Сидоренко), 46:31.

Італія: Клара; Колли – Ларчер, Ф.Рігоні – Баумгартнер, Ф.Лачеделли – Матонті, Горгоне; Жірарді – Галімберті – Рігоні, Лобіс – Гшляйссер – Сегафредо, Еггер – Вейслер – Месснер, Зандегякомо – Помпанін – Дж.Лачеделлі. Тренер – Джорджіо де Беттін.

Україна: Сердюк; Атаманчук – Дахновський, Трошкін – Волков, Шамардін – Сушков, Портной ­– Кісельов; Коржилецький – Белік – Трахт, Грабовецький – Царьковський (2) – Панасенко, Ковальчук (2) – Дубський – Сидоренко, Красножон – Садовіков (2) – Сібілевич (2), Ковальчук. Тренер – Олександр Бобкін.

Кидки: 11 (3+5+3) – 35 (10+17+8).
Штраф: 10 – 8.

11 грудня. Битом. Палац «Битом Арена». 120 глядачів.

Президент Федерації хокею України Георгій Зубко не випадково приїхав на чемпіонат світу, щоб надихнути та підбадьорити молодіжну збірну нашої країни. Перший період вийшов досить нервовим, але наш воротар Савва Сердюк зумів виконати кілька ефектних сейвів. А вже після перерви українці втілили свою велику перевагу у голи. Все почалося з виграного вкидання Царьковського в чужій зоні та шикарної передачі на п’ятачок на Панасенка, який відкрив рахунок голам збірної України на ЧС-2022. А через якихось півхвилини напругу в грі зняв Микита Сидоренко, який вправно підставив ключку під дальній кидок Івана Шамардіна – 2:0.

Поки італійці у воротах з голкіпером-гігантом Дам’яном Кларою приходили до тями, «синьо-жовті» відправили і третю шайбу у ворота «апеннинців»: тут шикарний кидок з ходу вдався Данилу Трахту, після чого українці на «автопілоті» довели зустріч до перемоги, а гравець матчу Савва Сердюк оформив зі старту “сухий” матч на молодіжному чемпіонаті світу.

Наступний матч на чемпіонаті світу збірна України(U-20) зіграє 12 грудня проти господарів світового форуму – «молодіжки» Польщі.