В секунді від перемоги. Збірна України здійснила неймовірний камбек, але програла Італії по буллітах

Збірна України, володіючи великою перевагою впродовж усього матчу, програла італійцям у серії буллітів.

Не дивлячись на обставини, пов’язані з від’їздом гравців “Донбаса” і “Краматорська”, українці продемонстрували якісний хокей, перекидавши суперника більше, ніж удвічі – 41:17. При цьому треба врахувати, що сім хокеїстів “Сокола”, які приїхали в розташування команди за три години до початку матчу, вдома перебували під тренувальними навантаженнями, а через дорогу не встигли виспатися.

Шайба відверто не лізла у ворота італійців протягом 52-х хвилин, хоча моментів наша команда створила чимало. Натомість італійці витисли максимум з мінімуму і тривалий час вели 2:0.

Врешті, у критичний момент роль лідера взяв на себе той, хто нині тим лідером в українському хокеї й є. Андрій Міхнов спершу майстерно розібрався з Давіде Фадані, який до того грав просто бездоганно, на п’ятаку, а за півтори хвилини до сирени холоднокровно зіграв на добиванні. Між цими шайбами був влучний кидок Михайла Рибалка в більшості, яким наша команда рахунок зрівняла.

Ми були за мить від перемоги, але пропустили в меншості за 1,8 секунди до сирени.

В овертаймі наша команда закинула ще одну шайбу, але судді зафіксували фол Ляльки на Фадані. Довелося українцям дві хвилини грати в меншості.

У підсумку доля гри вирішилася в серії буллітів. Фадані знову був бездоганним, відбивши всі чотири кидки українців. Натомість суперники переграли Дмитра Кубрицького двічі.

Італія – Україна – 4:3 (1:0, 1:0, 1:3, 0:0)

Шайби: 1:0 – Санна (Павлу), 03:41. 2:0 – Санна (Ґлуек)34:26. 2:1 – Міхнов (Кузьменко, Рубан, – більш.), 52:49. 2:2 – Рибалко (Павленко, Лялька, – більш.), 58:11. 2:3 – Міхнов (Рубан), 58:31. 3:3 – Міцці (Трівельято, Костнер, – більш.), 59:59. 4:3 – С. Де Лука (переможний булліт)

Італія: Фадані; Ді Перна – Трівельято, Дефранческо – Павлу, Марцоліні – Соракреппа, Спорнберґер; С. Де Лука – Міцці – Петан, Берґер І. Де Лука – Фелічетті, С. Костнер – Тедеско – Треверса, Санна – Мантінґер – Ґлуек. Тренер – Ґреґ Айрленд; асистент -Ларрі Гурас

Україна: Кубрицький; Мажуга – Алексєєв, Рибалко – Матусевич, Ратушний – Толстушко, Сисак; Міхнов – Кузьменко – Рубан; Лялька – Смирнов – Павленко, Ворона – Гриценко – Савченко, Німенко, Благий. Тренер – Вадим Шахрайчук; асистент – Костянтин Сімчук

Кидки: 17 (7+4+2+4) – 41 (12+15+12+2)

Штраф: 18 (6+6+6) – 18 (4+4+6+2)

12 листопада. Будапешт (Угорщина). Спорткомплекс “Тюскечарнок”

Завтра, 13 листопада, о 17:00 граємо з угорцями.