«Донбас» переміг «Дніпро», провівши в другому періоді чотири голи

«Донбас» удома здобув звитягу над «Дніпром» у 25-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

У стартовому періоді донеччани відкрили рахунок на п’ятій хвилині протистояння – відзначився Віталій Лялька з передачі Іллі Коренчука. Господарям майданчика вдалось утримати цю перевагу до першої перерви, попри намагання херсонців зрівняти рахунок і «прошити» ворота Олексія Трифонова. Так, у роздягальні команди пішли за рахунку 1:0на користь підопічних Ігоря Чибирєва.

Уже в другому періоді «Донбас» суттєво закріпив свою лідерську позицію. «Дніпро» кілька разів серйозно просідав у захисті, що призвело до чотирьох голів у виконанні гравців донецького клубу. Зокрема, у воротах херсонської команди двічі «розписався» Олександр Пересунько, а ще по шайбі закинули Віталій Карамнов і Андрій Бірюков.

У заключній 20-хвилинці господарі вже не показували таку високу результативність, однак влучити наостанок у ворота опонентів таки змогли – рахунок до 6:0 довів Микола Казаковцев. «Дніпро» ж відзначився у цьому матчі лише один раз – «шайбу престижу» закинув Сергій Дорофєєв на 54-й хвилині. Так, фінальний рахунок гри становив 6:1 на користь «Донбасу».

«Донбас» – «Дніпро» 6:1 (1:0, 4:0, 1:1)

Шайби: 1:0 – Лялька (Коренчук – Колесніковс), 4:58; 2:0 – Карамнов (Мільохін – Пангелов-Юлдашев), 27:15; 3:0– Пересунько (Кожевніков), 30:47; 4:0 – Пересунько (Колесніковс), 34:20; 5:0 – Бірюков (Карамнов – Сигарьов), 39:26; 6:0 – Казаковцев (Монс), 44:20; 6:1 – Дорофєєв (Декало), 53:29;

«Донбас»Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) – Тунхузін, Кожевніков – Кобелєв, Колесніковс – Григор’єв; Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Коренчук, Мільохін – Карамнов – Пересунько.

«Дніпро»Петров (Хомутов); Білоусов – Декало, Дорофєєв – Ратушний, Афанасьєв – Матусевич, Болотін – Сірченко; Янішевський – Гасніков – Целогородцев, Воробйов – Крисанов – Швецов, Панасенко – Галєєв – Каракулько, Ніконов – Чернишенко – Борисов.