• vtem news box
  • vtem news box
  • vtem news box
  • vtem news box
  • vtem news box
  • vtem news box
  • vtem news box

16 квітня національна збірна України проведе контрольний матч проти збірної клубів України

16 квітня національна збірна команда України з хокею проведе перший контрольний поєдинок в рамках підготовки до чемпіонату світу. Суперником синьо-жовтих буде збірна гравців, що виступають у складі команд-учасниць національного чемпіонату.

Матч відбудеться на арені Альтаїр у місці Дружківці. Початок гри о 18:30. Поєдинок в прямому ефірі покаже телеканал XSPORT.

Сьогодні о 22:00 15 гравців команди вирушать потягом до Дружківки, де завтра проведуть тренувальне заняття. Вже у Дружківці до табору збірної приєднаються восьмеро гравців, які брали участь в фінальній серії національного чемпіонату.

Андрій Срюбко в цьому матчі планує використати 23 хокеїстів. Пізніше до команди приєднаються легіонери, задіяні в матчах своїх клубів в іноземних чемпіонатах.

Нагадаємо, що чемпіонат світу в Дивізіоні ІВ відбудеться з 28 квітня по 5 травня 2019 року у естонському Таллінні. Суперниками української команди на цьому турнірі будуть команди Польщі, Японії, Естонії, Румунії та Нідерландів.

Склад національної збірної для участі в контрольному матчі проти збірної клубів:

Гравець Клуб
Воротарі
Дьяченко Богдан Донбас
Кучер Кирило Білий Барс
Захисники
Боєвих Олександр Кременчук
Жовнір Кирило Донбас
Ігнатенко Дмитро Донбас
Мережко Ігор Lethbridge Hurricanes, WHL
Ординський Станіслав Крижані Вовки
Романенко Володимир Донбас
Скрипець Даніїл МХК Динамо
Толстушко Всеволод Кременчук
Нападники
Бабинець Сергій MHK Humenne
Буценко Нікіта Zaglebie Sosnowiec
Гаврік Владислав HK Dukla Michalovce
Гриценко Тимур Кременчук
Даниленко Дмитро South Shore Kings, NCDC
Задоєнко Олег Steaua
Карпенко Севастьян Донбас
Коваленко Микита Дніпро
Куцевич Владислав Білий Барс
Лялька Віталій Донбас
Мазур Вадим Донбас
Німенко Дмитро Steaua
Пересунько Олександр Boston Jr. Bruins, NCDC


Чемпіонат України - чемпіонат Української хокейної ліги сезон 2018 - 2019

Команда
Ігри В П ВО ПО Очки
1 Донбас 40 31 6 2 1 98
2 ХК Кременчук 40 29 7 2 2 93
3 Дніпро 40 26 7 4 3 89
4 Білий Барс 40 13 25 1 1 42
5 МХК Динамо 40 8 29 1 2 28
6 Крижані Вовки 40 2 35 1 2 10
 

Плей-офф

1/4 фіналу

Пари команд Матч 1 Матч 2 Серія
МХК Динамо (5)  - Білий Барс (4) 0:2 1:3 0:2
Крижані Вовки (6)  - Дніпро (3) 1:7 0:5 0:2

 


1/2 фіналу

Пари команд Матч 1 Матч 2 Матч 3 Матч 4 Матч 5 Матч 6 Матч 7 Серія
Донбас (1) -
Білий Барс (4)
9:1 5:4 1:2 4:3 8:1 - - 4:1
Кременчук (2) -
Дніпро (3)
1:3 3:2 Б
1:0 0:3 4:1 1:2 2:6 3:4

 


Фінал

Команди Матч 1 Матч 2 Матч 3 Матч 4 Матч 5 Матч 6 Матч 7 Серія
Донбас (1) -
Дніпро (3)
1:2 3:1 3:1 2:1 4:1 - - 4:1

Чемпіонати України серед жінок та юніорів

  • Таблица юниоры 2000-2003 на главной

    Команда
    Ігри В П ВО ПО Очки
    1 Дніпро 20 17 2 0 1 52
    2 Галицькі Леви 20 14 5 1 0 44
    3 Динамо 20 10 9 0 1 31
    4 Білий Барс-БВУФК 20 9 11 0 0 27
    5 Крижинка 20 4 15 1 0 14
    6 СДЮСШОР 20 3 15 1 1 12
     

    Плей-офф

    ¼ фіналу

    Пари команд Матч 1 Матч 2 Серія
    Крижинка (5)  - Білий Барс (4) 1:5 1:17 0:2
    СДЮСШОР (6)  - Динамо (3) 1:5 2:10 0:2

     



    ½ фіналу

    Пари команд Матч 1 Матч 2 Матч 3 Матч 4 Матч 5 Серія
    Дніпро (1)  - Білий Барс (4) 6:3 5:6 Б
    3:4 2:4 - 1:3
    Галицькі Леви (2)  - Динамо (3) 2:0 6:3 2:4 1:6 2:3 Б
    2:3

     



    Фінал

    Пари команд Матч 1 Матч 2 Матч 3 Матч 4 Матч 5 Серія
    Динамо (3)  - Білий Барс (4) 3:1 3:6
    1:3 3:4 - 1:3

     



    Фінал за 3 місце

    Команди Матч 1 Матч 2 Матч 3 Серія
    Галицькі Леви (2) - Дніпро (1) 4:5 5:4 2:5 1:2

     

Міжрегіональна дитяча хокейна ліга України (2006) - 1 етап

Група А

Команда
Ігри В П Шайби Різниця ВО ПО Очки
1 Сокіл - 2006 16 15 0 112 - 43 69 1 0 47
2 Шершні - 2006 16 8 8 58 - 63 -5 0 0 24
3 Дніпро - 2006 16 6 9 77 - 78 -1 1 0 20
4 Крижинка - 2006 16 5 10 40 - 69 -29 0 1 16
5 Автомобіліст - 2006 16 4 11 51 - 85 -34 0 1 13

Група Б

Команда
Ігри В П Шайби Різниця ВО ПО Очки
1 Донбас - 2006 20 19 0 167 - 35 132 0 1 58
2 СДЮСШОР - 2006 20 11 6 77 - 51 26 2 1 38
3 Лавина - 2006 20 10 8 68 - 61 7 1 1 33
4 Кременчук - 2006 20 8 11 79 - 100 -21 1 0 26
5 Кривбас - 2006 20 6 11 63 - 75 -12 1 2 22
6 Дружба-ХТЗ - 2006 20 1 19 47 - 179 -132 0 0 3

Міжрегіональна дитяча хокейна ліга України (2006) - 2 етап

Група С

Команда
Ігри В П Шайби Різниця ВО ПО Очки
1 Донбас - 2006 20 19 0 120 - 33 87 0 1 58
2 Сокіл - 2006 20 16 3 104 - 51 53 1 0 50
3 СДЮСШОР - 2006 20 8 9 53 - 63 -10 2 1 29
4 Лавина - 2006 20 4 13 53 - 86 -33 1 2 16
5 Шершні - 2006 20 4 15 56 - 106 -50 1 0 14
6 Дніпро - 2006 20 4 15 63 - 110 -47 0 1 13

Група Д

Команда
Ігри В П Шайби Різниця ВО ПО Очки
1 Кривбас - 2006 16 14 1 95 - 33 62 0 1 43
2 Кременчук - 2006 16 10 5 81 - 60 21 1 0 32
3 Автомобіліст - 2006 16 6 10 47 - 66 -19 0 0 18
4 Крижинка - 2006 16 5 9 41 - 61 -20 1 1 18
5 Дружба-ХТЗ - 2006 16 2 12 45 - 89 -44 1 1 9

Міжрегіональна дитяча хокейна ліга України (2006) - Фінал

Команда
Ігри В П Шайби Різниця ВО ПО Очки
1 Донбас - 2006 5 4 0 22 - 8 14 1 0 14
2 Сокіл - 2006 5 4 1 26 - 14 12 0 0 12
3 Кривбас - 2006 5 2 2 12 - 16 -4 1 0 8
4 СДЮСШОР - 2006 5 2 2 17 - 7 10 0 1 7
5 Лавина - 2006 5 1 3 6 - 19 -13 0 1 4
6 Шершні - 2006 5 0 5 7 - 26 -19 0 0 0

Міжрегіональна дитяча хокейна ліга України (2007) - 1 етап

Група А

Команда
Ігри В П Шайби Різниця ВО ПО Очки
1 Крижинка - 2007 24 19 3 135 - 54 81 1 1 60
2 Галицькі Леви - 2007 24 18 5 101 - 43 58 0 1 55
3 Шершні - 2007 24 16 6 106 - 63 43 2 0 52
4 Сокіл - 2007 24 12 10 64 - 60 4 2 0 40
5 Київ-2007 24 5 16 48 - 84 -36 1 2 19
6 Білий Барс - 2007 24 5 16 57 - 104 -47 0 3 18
7 Торнадо-2007 24 2 21 59 - 162 -103 1 0 8

Група Б

Команда
Ігри В П Шайби Різниця ВО ПО Очки
1 Дніпро - 2007 24 17 2 79 - 25 54 3 2 59
2 СДЮСШОР - 2007 24 16 4 90 - 27 63 1 3 53
3 Морські Вовки - 2007 24 16 5 131 - 50 81 1 2 52
4 Дружба-ХТЗ - 2007 24 12 9 80 - 47 33 3 0 42
5 Донбас - 2007 24 9 14 74 - 63 11 0 1 28
6 Кривбас - 2007 24 6 18 60 - 121 -61 0 0 18
7 Кременчук - 2007 24 0 24 21 - 202 -181 0 0 0

Міжрегіональна дитяча хокейна ліга України (2007) - 2 етап

Група С

Команда
Ігри В П Шайби Різниця ВО ПО Очки
1 Дніпро - 2007 20 13 2 69 - 32 37 3 2 47
2 СДЮСШОР - 2007 20 11 4 42 - 30 12 4 1 42
3 Крижинка - 2007 20 10 7 70 - 55 15 0 3 33
4 Морські Вовки - 2007 20 7 10 59 - 67 -8 2 1 26
5 Галицькі Леви - 2007 20 5 13 43 - 66 -23 0 2 17
6 Шершні - 2007 20 3 13 43 - 76 -33 2 2 15

Група Д

Команда
Ігри В П Шайби Різниця ВО ПО Очки
1 Дружба-ХТЗ - 2007 28 27 1 148 - 28 120 0 0 81
2 Донбас - 2007 28 22 4 112 - 28 84 2 0 70
3 Кривбас - 2007 28 20 7 118 - 61 57 1 0 62
4 Сокіл - 2007 28 13 10 87 - 56 31 2 3 46
5 Київ-2007 28 8 18 57 - 106 -49 1 1 27
6 Білий Барс - 2007 28 7 17 52 - 86 -34 1 3 26
7 Кременчук - 2007 28 4 22 60 - 167 -107 0 2 14
8 Торнадо-2007 28 2 24 50 - 152 -102 2 0 10

Міжрегіональна дитяча хокейна ліга України (2007) - Фінал

Команда
Ігри В П Шайби Різниця ВО ПО Очки
1 Морські Вовки - 2007 5 4 1 25 - 12 13 0 0 12
2 Крижинка - 2007 5 4 1 22 - 14 8 0 0 12
3 Дніпро - 2007 5 2 1 6 - 5 1 2 0 10
4 СДЮСШОР - 2007 5 1 2 6 - 11 -5 1 1 6
5 Дружба-ХТЗ - 2007 5 1 4 12 - 15 -3 0 0 3
6 Галицькі Леви - 2007 5 0 3 5 - 19 -14 0 2 2

Чемпіонат України - чемпіонат УХЛ

Зіграні матчі

12-04-2019 18:30
 
Донбас 4 : 1 Дніпро
09-04-2019 19:00
 
Дніпро 2 : 1 Донбас
07-04-2019 14:00
 
Дніпро 1 : 3 Донбас

Чемпіонат України
серед юніорів

Наші партнери