Аншлагу на матчах збірної України бути!

За тиждень до старту чемпіонату світу з хокею U20 у дивізіоні 1Б у продажу не лишилось вільних квитків на матчі за участі збірної команди України! У вас ще є можливість побачити чемпіонат світу на власні очі. На сайті головного спонсора з продажу квитків e.ticket.in.ua лишилися перепустки на матчі інших команд.

ESPORT - перший в Україні сервіс продажу квитків на спортивні заходи.

ESPORT - Офіційний Партнер з продажу квитків 2020 IIHF Ice Hockey U20 World Championship Division I Group B.

В Україні є спорт -  ESPORT.IN.UA

Це більше, ніж просто SPORT & EVENTS. #ESPORT

У Федерації хокею України також добре розуміють, як важливо для юних хокеїстів стати частиною цього свята, і відвідати матчі чемпіонату світу на головній хокейній арені України. Саме тому, вже традиційно, у продаж поступили не всі квитки. Частину віддали на потреби ДЮСШ.

Федерацією хокею України  було визначено строки, за які усі дитячо-юнацькі спортивні школи могли зробити запит і отримати необхідну кількість квитків для своїх вихованців на матчі молодіжного чемпіонату світу.

12 листопада у  ДЮСШ України було надіслано 8 тисяч квитків для юних хокеїстів.

Список ДЮСШ, які отримали квитки:

«Сокіл» (м. Київ), «БВФК Білий Барс» (м. Бровари), «Крижинка» (м. Київ), «Зміна» (м. Біла Церква),  «Патріот» (м. Вінниця), «Торнадо» (м. Київ), «Школа спорту» (м. Київ), «Білий Барс» (м. Бровари), «Динамо» (м. Дніпро).