Будівництво льодових арен в Одесі

В понеділок, 20 вересня Президент Федерації хокею України Георгій Зубко зустрівся з головою Одеської обласної державної адміністрації Гриневецьким Сергієм щодо будівництва льодових арен в місті Одеса в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Під час зустрічі було обговорено будівництво великої льодової арени в місті. Одеса входить в топ-5 великих міст України, в яких планується побудова великих льодових палаців (3000 глядацьких місць). Також, місцева влада готує відповідну земельну ділянку під зведення малої льодової арени, як першочергової. Важливо, що до моменту запуску функціонування льодових арен, в Одесі буде створено хокейну дитячо-юнацьку спортивну школу.«Таке місто, як Одеса мусить мати повноцінну спортивну інфраструктуру. Я радий, що місцеве керівництво підтримує розвиток хокею в місті. Сергій Рафаїлович — людина спорту, президент Oдеськoї oбласнoї федерації гандболу, тому ми чудово порозумілись», — прокоментував Георгій Зубко.

Нагадаємо, що в рамках програми Президента України «Велике будівництво» по всій Україні буде збудовано 19 льодових арен.

Сокіл поступився Донбасу в Кубку відкриття

У першому матчі нового сезону УХЛ донецький Донбас виграв у київського Соколу. У Краматорську команди боролися за перший трофей в сезоні.

Донбас - Сокіл 5:4 (1:2, 2:0, 2:2)

Шайби: 2:32 Пересунько - 1:0, 11:10 Коржелецький (Симчук) - 1:1, 13:31 Павленко - 1:2, 25:49 Туркін - 2:2, 39:55 Сігарев - 3:2, 43:15 Рубан - 3:3, 47:26 Шишлянніков - 4:3, 48:35 Морозов - 5:3, 58:45 Тихоміров - 5:4

Фото: ХК "Донбас"

Створення української Зали хокейної слави

У рамках нової співпраці Федерації хокею України з компанією VBET Ukraine наступного року буде створено український Зал хокейної слави.

Учасників буде визначено шляхом голосування із кола тих, хто кував славу цієї гри для нашої країни. Претендентами будуть відомі українці та етнічні представники. І Майкл Босі (Михайло Босий), і Дейв Андрейчак, і Турк Брода, і Террі Сочек (Тарас Савчук), і Вейн Ґрецкі та інші.

Для Залу слави вже є перший трофей. Унікальна світлина з першою українською трійцею в історії NHL. На фото зображенні легендарні Вік Стасюк, Бронко Хорват і Джон Буцик.

 

В Броварах пройшов другий етап підготовки хокейних арбітрівУ навчально-тренувальному процесі взяли участь 35 суддів, які будуть обслуговувати ігри УМХЛ та дитячі змагання. Серед суддів вперше було дві жінки, які є вихованцями Криворізької школи суддівства та троє колишніх хокеїстів, які виявили бажання продовжити життя в спорті, як хокейні арбітри.

Під час навчання, велику увагу було приділено льодовій підготовці та взаємодії суддів. На льоду моделювались ситуації, які відбуваються під час гри.

Всі судді склали необхідні теоретичні та практичні тести.

Нагадаємо, що 15 вересня пройде останній збір суддів, які будуть обслуговувати ігри чемпіонату України.

Вегас Голден Найтс визвали Артура Чолача до табору новачків

Український захисник Артур Чолач, якого обрано на драфті НХЛ, розпочинає підготовку до сезону 2021/22 в таборі новачків.

Табір новачків — перша особиста співпраця з Вегас Голден Найтс з моменту відбору.
 
Нагадаємо, що Артур Чолач – перший українець із 2007 року, якого вибрали на драфті НХЛ.


Презентація нoвoгo титульнoгo партнера націoнальнoї збірнoї

Федерація хoкею України oфіційнo презентувала нового титульнoгo партнера націoнальнoї збірнoї України з хoкею — кoмпанію VBET.

VBET глобально співпрацює зі спортивними командами та змаганнями по всьому світу.

Про старт партнерства заявили президент Федерації хокею Георгій Зубко та керівник департаменту розвитку партнерських відносин VBET Ukraine Антон Світличний.

«Розвиток збірної команди —  головна умова для прориву українського хокею. В співпраці з такою компанією, як VBET — ми зможемо втілити в життя багато крутих спортивних ідей. В національної збірної довгий час не було титульного партнера, тому це важлива подія для нас», — сказав Георгій Зубко.

«Ми — компанія, яка підтримує весь спорт в Україні. Ми не зацікавлені в формальному спонсорстві, ми зацікавлені в розвитку спорту в державі. Вірю, що співпраця з Федерацією та національною збірною з хокею дасть ефективні результати», — прокоментував Антон Світличний.

Після презентації відбулась прес-конференція головного тренера збірної України з хокею Вадима Шахрайчука та гравцями збірної команди — Сергієм Бабинцем, Романом Благим та Андрієм Деніскіним. Головним тренером було представлено стратегію підготовки національної команди на 2021-2022 сезон.

Сокіл переможець турніру Kremenchuk Open Cup-2021

Сьогодні, 11 вересня, в рамках матчу за золото передсезонного турніру Kremenchuk Open Cup-2021 зійшлися Кременчук та Сокіл, які за два перші ігрові дні здобули по дві перемоги з однаковою різницею закинутих і пропущених шайб.

Рахунок: 2:5 (0:0, 1:3, 1:2)
Шайби: 1:0 - 20:39 Нікулін (Коробов, мен.), 1:1 - 25:16 Єлисеєнко (Тихоміров, Павленко), 1:2 - 27:51 Міхнов (Рубан, Хайруллов, 5х3), 1:3 - 35:24 Міхнов (Рубан, Хайруллов, 5х3), 1:4 - 44:09 Гончаренко (Тихомиров), 2:4 - 53:49 Созонов (Нікулін, біл.), 53:49; 2:5 - 59:57 Тихоміров (пусті ворота).

Фото: uhl.com.ua

Старт чемпіонату України з хокею 2021/22


У п'ятницю, 17 вересня, стартує новий сезон чемпіонату Української хокейної ліги.

В Краматорську Донбас і Сокіл розіграють Кубок відкриття.

18 вересня чемпіонат продовжиться ще однією грою - між Маріуполем і Білим Барсом.

У новому сезоні чемпіонату України з хокею візьмуть участь вісім команд, які зіграють в 6 кіл 168 матчів в регулярному чемпіонаті, виборюючи місця в плей-офф. Команда, яка займе перше місце в регулярному чемпіонаті автоматично проходить у півфінал, та яка зайняла останню сходинку - завершує виступи в чемпіонаті.

Нагадаємо, у минулому сезоні ХК «Донбас» став чемпіоном України з хокею.

 

Федерація хокею України підписала партнерство з фітнес-клубом FIZIKA

FIZIKA — фітнес-клуб в центрі Києва, присвячений персональному функціональному тренінгу.

Метою підписання угоди є об’єднання зусиль щодо забезпечення подальшого розвитку хокею в Україні череp спільні проєкти та плідне співробітництво.

Нагадаємо, що 5 вересня Федерація хокею України провела тренування з тренером фітнес-клубу FIZIKA Oлегом Задоєнком.


Другий етап підготовки хокейних арбітрів до змагального сезону 2021/22

У період із 11 по 12 вересня хокейні арбітри братимуть участь, як у теоретичних, так і в практичних заняттях на льоду на Броварській арені «Термінал».

На збори запрошені судді, які будуть обслуговувати матчі МХЛ та УМХЛ у прийдешньому сезоні.

У навчально-тренувальному процесі візьмуть участь близько 36 чоловік з різних регіонів України.  Традиційно до програми зборів включені льодові та теоретичні заняття, присвячені правилам гри в хокей і розгляду максимально можливої кількості нюансів ігрових ситуацій.

На всіх учасників збору чекають тести з загальнофізичної, спеціально-льодової підготовки та теоретичних знань. 

«На ці збори запрошено багато колишніх хокеїстів, які мають бажання розвиватись у напрямку суддівства. Дуже сподіваюсь, що досвідчені гравці зможуть продовжити свій хокейний шлях та побудувати кар'єру у суддівському корпусі», – коментує голова суддівського комітету Федерації хокею України Максим Урда.

Нагадаємо, що попередні збори суддів проходили 21-23 серпня на базі льодової арени «Термінал», за підсумками зборів 25 суддів отримали ліцензію.

Визначено нового керівника Відокремленого підрозділу Федерації хокею України у Київській області

На засіданні Ради Федерації хокею України було призначено Левченка Сергія Олександровича на посаду керівника Відокремленого підрозділу Федерації хокею України у Київській області.

Сергій Левченко — депутат Київської обласної ради VIII скликання.

Дочірні категорії