Завершилася процедура ліцензування суддів до сезону 2020/2021

 

Судді на льоду отримали ліцензії для роботи у сезоні 2020/2021 року. Також 30 суддів підвищили свою категорію для роботи у новому сезоні.

Список суддів

       
1 Бакін Юрій
друга категорія Київська область
2 Батезатов Олександр національна категорія            Київська область          
3 Береговенко Артем перша категорія Київська область
4 Березін Дмитро друга категорія                Дніпропетровська область
5  Білоусов Данило перша категорія Дніпропетровська область
6 Бухарін Олександр друга категорія Запорізька область
7 Вахнюк Кирило друга категорія місто Київ
8 Вершецький Андрій друга категорія Волинська область
9 Воробйов Євгеній друга категорія Волинська область
10 Герілов Ілля друга категорія Львівська область
11 Гладченко Антон національна категорія Харківська область
12 Глухов Єгор друга категорія Полтавська область
13 Горбатюк Олександр національна категорія місто Київ
14 Данілов Микола друга категорія Запорізька область
15 Дзюба Олексій друга категорія Київська область
16 Зеленська Софія друга категорія Запорізька область
17 Зябкін Володимир друга категорія Запорізька область
18 Качан Віктор національна категорія Львівська область
19 Качмар Максим перша категорія Донецька область
20 Кіча Андрій національна категорія місто Київ
21 Клименко Костянтин друга категорія Запорізька область
22 Клименко Антон друга категорія Запорізька область
23 Коваленко Вадим друга категорія Дніпропетровська область
24 Колісніченко Максим перша категорія Харківська область
25 Корєпанов Артемна ціональна категорія Київська область
26 Коркошко Микита друга категорія Дніпропетровська область
27 Кочура Олександр друга категорія Дніпропетровська область
28 Кочура Микита перша категорія Полтавська область
29 Кузьменко Дмитро перша категорія Полтавська область
30 Кузьменко Максим національна категорія Харківська область
31 Кузьмінський Андрій національна категорія Донецька область
32 Куліков Вадим перша категорія Харківська область
33 Лисун Ігор перша категорія Полтавська область
34 Лускань Олег національна категорія місто Київ
35 Майфельд Ангеліна друга категорія Дніпропетровська область
36 Малей Олексій перша категорія Запорізька область
37 Мельничук Владислав національна категорія місто Київ
38 Мінцевич Ерік друга категорія місто Київ
39 Міхайлов Ігор друга категорія Дніпропетровська область
40 Небоян Владислав перша категорія Дніпропетровська область
41 Остроух Олег перша категорія Київська область
42 Палега Єгор друга категорія Запорізька область
43 Перетятько Антон національна категорія місто Київ
44 Пономар Олександр перша категорія Донецька область
45 Поспелов Артем національна категорія Дніпропетровська область
46 Проскурін Олександр національна категорія Харківська область
47 Рябіков Олексій національна категорія місто Київ
48 Сєврук Андрій національна категорія місто Київ
49 Серебряков Олег національна категорія місто Київ
50 Ситяшенко Ярослав перша категорія Київська область
51 Стельмах Володимир друга категорія Волинська область
52 Стельмах Іван друга категорія Волинська область
53 Торяник Віктор національна категорія Харківська область
54 Урда Максим національна категорія місто Київ
55 Хараберюш Сергій національна категорія місто Київ
56 Ходячих Артем національна категорія Харківська область
57 Хохлов Ілля національна категорія місто Київ
58 Чермашенцев Тимур перша категорія місто Київ
59 Чувашов Андрій друга категорія Київська область
       

Тестування суддів на льоду у місті Кривий Ріг: