"Донбас" поступається "Німану" в овертаймі

У рамках стартового матчу півфінального раунду Континентального кубка Міжнародної федерації в групі F «Донбас» в Кракові зіграв проти білоруського «Німану».

«Німан» закинув швидку шайбу на другій хвилині гри, а до середини періоду подвоїв свою перевагу, реалізувавши більшість. Статистика кидків при цьому виявилася рівною - 5:5.

Другий період «Донбасу» вдалося виграти. При тому, що донеччани 6 хвилин грали в більшості, реалізувати «зайвого» не вдалося. А єдина шайба українського чемпіона була закинута завдяки найдосвідченішій ланці: Олександр Матерухін віддав пас з-за спини на Віталія Боягуза, а Євген Белухін довів шайбу у ворота суперника.

Старт третього періоду міг морально надломити команду Сергія Вітера, адже необачний прокат біля своїх воріт Олександра Большакова завершився легким голом Ігоря Варивончика. Незважаючи на це, «Донбас» проявив характер і за 5 хвилин зрівняв рахунок. Спочатку першим на добивання на «п'ятаку» встиг Айнарс Подзіньш, а потім точний кидок на свій рахунок записав капітан команди Віктор Захаров.

Гра перейшла в овертайм, де вже на 34-й секунді Клей Вілсон отримав 2 хвилини за гру високо піднятою ключкою. Більшість 4х3 «Німан» реалізував через півтори хвилини.

Таким чином, команди поділили очки на користь білоруського віце-чемпіона. У вечірньому матчі між собою зіграють «Краковія» і «Бейбарис», а чемпіон України зустрінеться з казахстанським клубом вже 16 листопада.

Континентальний кубок, група F, 1 тур:

«Німан» - «Донбас» 4:3 (2:0, 0:1, 1:2, 1:0)

Шайби: 1: 0 - Лєвша (Ремезов) - 1:58, 2:0 - Степанов (Сусло - більш.) - 09:02 2:1 - Белухін (Матерухін) - 24:15, 3:1 - Варивончик - 41:23, 3:2 - Подзіньш (Карпенко, Вілсон) - 49:53, 3:3 - Захаров (Костіков, Вілсон) - 54:24, 4:3 - Ремезов (Кислий - більш.) - 62:09.

ХК «Німан»: Трус (Городецький); Хоромандо - Йекунєн, Маліновський - Ремезов - Кислий (А); Степанов - Гришанов, Хільтунен - Туркін (К) - Двуреченський; Бадун - Божко, С. Малявко (А) - Сусло - А. Малявко; Хуррі - Хіетанен, Єлісєєнко - Варивончик - Лєвша.

ХК «Донбас»: Горячевських (Дьяченко); Вілсон - Большаков, Матерухін - Белухін - Васильєв; Сильницький - Романенко, Лялька (А) - Карамнов - Коренчук (А); Яковлєв - Жовнір, Шишлянніков - Захаров (К) - Нікіфоров; Курбатов - Пангелов-Юлдашев, Подзіньш - Карпенко - Костіков.

Джерело: hcdonbass.com