"Донбас" перемагає "Мого" та виходить у півфінал Континентального кубка

У вирішальному матчі другого раунду Континентального кубка IIHF ХК «Донбас» у серії післяматчевих булітів переграв чемпіона Латвії - «Мого».

Перший період для «Донбасу» видався досить нервовим. Це було пов'язано з тим, що донеччани отримали непотрібні видалення на самому початку 20-хвилинки і в її завершенні.

У другому періоді підопічні Сергія Вітера продовжили отримувати видалення, але саме в грі в меншості «Донбасу» вдалося відкрити рахунок. Олександр Матерухін вирішив дограти свій епізод до кінця, і зміг, відібравши шайбу, завести її в порожні ворота.

Але «валідольною» по-справжньому видалася заключна 20-хвилинка. За 7 хвилин до кінця періоду «Мого» зрівняв рахунок, реалізувавши більшість, а ще через 3 хвилини латвійці і зовсім вийшли вперед. «Донбас» врятував Вадим Мазур, який відправив шайбу під перекладину на 58-й хвилині.

У овертаймі 3х3 «Донбас» більше володів шайбою, але до гольових моментів справа практично не доходила. Емоційні гойдалки продовжилися в серії булітів. Після трьох нереалізованих спроб від кожної з команд, своєю спробую вдало скористався Олександр Васильєв. Степан Горячевських не дав  «Мого» жодних шансів на перемогу і вивів «Донбас» у третій раунд Континентального Кубка.

«Мого» - «Донбас» 2: 3 Б (0: 0, 0: 1, 2: 1, 0: 0, 0: 1)

Шайби: 0:1 - Матерухін (Белухін - мен.) - 21:23, 1:1 - Демітерс (Желубовскіс, Ліпсбергс – більш.) - 52:45, 2:1 - Я. Озолінс (Савіелс) - 56:24 , 2:2 - Мазур (Васильєв) - 57:40, переможний буліт - Васильєв.

ХК «Мого»: Казановс (Анцс); Ліпсбергс - Демітерс (К), Лавреновс - Колесніковс, Костюкс - Бакановс, Савієлс - Логінс; Зіємінс - К. Озолінс; Курміс - Грічінскіс - Желубовскіс; Панкевіцс - Я. Озолінс - Масловскіс, Хомяковс - Опелтс - Мамоновс.

ХК «Донбас»: Горячевських (Дьяченко); Жовнір - Яковлєв, Вілсон - Большаков, Сильницький - Романенко, Пангелов-Юлдашев - Каменьков; Лялька - Захаров (К) - Нікіфоров, Матерухін - Белухін - Васильєв, Мазур - Коренчук - Подзіньш, Мостовий - Рибчик - Карпенко.

Джерело: hcdonbass.com