Кваліфікаційна атестація спортивних суддів з хокею відбудеться 16-18 серпня у місті Бровари

Відповідно до «Положення про суддів з хокею з шайбою та присвоєння суддівських категорій» у місті Бровари відбудеться щорічна кваліфікаційна атестація  спортивних суддів з хокею.

Особливістю цьогорічного заходу стане те, що судді на льоду національної та першої категорії, а також найперспективніші судді другої категорії отримають запрошення брати  участь у заході.

Для суддів другої категорії та юних арбітрів учбовий семінар і кваліфікаційна атестація пройдуть за регіональним принципом у вересні. Програма заходу передбачатиме проведення теоретичних і практичних занять, складання нормативів із загально-фізичної та спеціальної підготовки, а також тест на знання та інтерпретацію Правил гри.

Під час семінару судді будуть ознайомлені із нововведеннями та стандартами суддівства для якісної роботи у сезоні 2019-2020 рр. За підсумками атестації буде визначено арбітрів, які отримають ліцензію для обслуговування матчів усіх рівнів. Крім того, вони будуть рекомендовані для підвищення суддівської категорії, а також зможуть проявити себе і тим самим покращити свої шанси на отримання міжнародної ліцензії на сезон 2020-2021 рр.