Федерація розпочинає роботу над Єдиною програмою підготовки хокеїстів

Федерація хокею України розпочинає роботу над програмою підготовки хокеїстів. У проекті під назвою «Єдина національна програма підготовки хокеїстів» буде висвітлено широкий спектр проблем, актуальних для виховання гармонійної особистості в умовах спортивної школи, запропоновані основні пріоритети для успішного навчання та  розвитку майбутніх хокеїстів, аж до планів-конспектів тренувальних занять.

Програма підготовки хокеїстів міститиме основні поняття філософії поетапного формування успішного спортсмена, визначатиме основні характеристики базових навичок, обов'язкових до засвоєння в залежності від ступеню розвитку юного хокеїста.

Варто відзначити, що розпорядженням президента затверджено склад комісії для розробки програми у найкоротші терміни. Кращі тренери країни, педагогічні фахівці, представники спортивної науки увійшли до комісії, очолити яку дав згоду ректор Національного університету фізичної культури та спорту, професор Імас Є.В.

Планується, що у документі будуть зібрані базові хокейні вправи з катання, техніки контролю шайби, методики із спеціальної та загальної фізичної підготовки, приклади правильного спортивного харчуванню.

Центром постійної уваги є людина, дитина, яка прийшла займатися хокеєм, і ми повинні не тільки підтримати в бажанні стати зіркою, але, в першу чергу, забезпечити її гармонійний розвиток. Заняття хокеєм повинні приносити дітям радість.

Слід додати, що остаточний склад комісії буде оприлюднено найближчим часом.