Виконавча дирекція, відділ спортивної та адміністративної роботи

 

 

СЛАТВИЦЬКА
Олександра Сергіївна

виконавчий
директор

БУТКЕВИЧ
Олександр Вікторович

головний спеціаліст,
державний тренер

ДВОРНИК
Андрій Олегович

головний спеціаліст,
старший тренер
з підготовки резерву

УРДА
Максим Миколайович

провідний спеціаліст,
головний суддя
спортивних заходів

НОСЕНКО
Олена Олексіївна

головний спеціаліст
з міжнародних зв'язків

 

 

Відділ збірних команд

 

ШАХРАЙЧУК
Вадим Валерійович

головний тренер
чоловічої
збірної команди

БОБКІН
Олександр Васильович

старший тренер
молодіжної
збірної команди

БОБКІН
Олександр Васильович

старший тренер
юнацької
збірної команди

АЛІПОВ
Євген Леонідович

старший тренер
жіночої
збірної команди

 

СЕКРЕТНИЙ
Володимир Анатолійович

головний лікар
збірних команд

ШКУРА
Анатолій Миколайович

технічний адміністратор
збірних команд

ДВОРНИК
Андрій Олегович

менеджер юнацької U18
збірної команди

ДВОРНИК
Андрій Олегович

менеджер юнацької U20
збірної команди

 

КИРИЧЕНКО
Юрій Анатолійович

головний спеціаліст національних змагань,
менеджер жіночої
збірної команди

 

 

 

Інформаційно-аналітичний сектор

ПРИГОЖИЙ
Дмитро Леонідович

провідний спеціаліст
ІТ секторупрессекретар

 

Фінансово-ревізійна служба

 

КОБЧУК
Валентина Василівна

головна бухгалтерка

ПУШКІНА
Лариса Олександрівна

голова ревізійної комісії

 

Рада Федерації

Прізвище Ім'я та по батькові
Артем'єва Юлія Сергіївна
Бакумов Олександр Сергійович
Бущан Андрій Петрович
Буценко Костянтин Леонідович
Годинюк Олександр Олегович
Зубко Георгій Юрійович
Ігнатьєв Олег Васильович
Імас Євгеній Вікторович
Коблош Віталій Володимирович
Коваль Сергій Анатолійович
Лецкан В'ячеслав Львович
Мазур Сергій Володимирович
Мандзій Сергій Володимирович
Грищенко Євген Володимирович
Павлович Георгій Георгійович
Романюк Микола Степанович
Сисюк Вадим Миколайович
Сопіт Олександр Степанович
Срюбко Андрій Васильович
Таратута Костянтин Петрович
Царенко Михайло Олександрович
Шевчук Едуард Георгійович
Юдін Олег Георгійович

Георгій Зубко

Президент Всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України»

Георгій Зубко народився 16 жовтня 1986 року в місті Севастополі.

Заступник генерального директора з комерційної діяльності та стратегічного розвитку міжнародного аеропорту «Бориспіль», чинний президент Федерації хокею України, кандидат юридичних наук.

Зарекомендував себе як висококваліфікований менеджер із успішним досвідом роботи у сфері повітряного та дорожнього транспорту. Тривалий час працював у державному та приватному секторі. Має досвід управління девелоперською компанією повного циклу, а також організації та проведення чемпіонатів світу з хокею в Україні.

ОСВІТА

Георгій закінчив Київський Національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». У 2007 році закінчив Національний університет внутрішніх справ, отримавши диплом із відзнакою за спеціальністю «Юрист-правознавець», а вже в 2010 році захистив дисертацію на тему «Маргінальність як вид правомірної поведінки». 

Наразі Георгій навчається в Києво-могилянській бізнес-школі на курсі CEO Development program. 

ДОСВІД РОБОТИ

Георгій Юрійович працює заступником генерального директора з комерційної діяльності та стратегічного розвитку в ДП «Міжнародний аеропорт "Бориспіль». 

Доцент кафедри адміністративного права в КНУ імені Тараса Шевченка та викладач курсу «Адміністративне право».

Працював Директором департаменту в ПрАТ «Київміськбуд», генеральним директором групи компаній ТОВ «ДЖІ-ПІ ГРУП», а також обіймав посаду директора департаменту транспорту і морегосподарського комплексу в Одеській обласній державній адміністрації.

ДОСВІД У ХОКЕЇ

Із шести років займався хокеєм у столичних дитячо-юнацьких спортивних школах «Сокіл» та «Крижинка».

Є засновником ДЮСШ «Беркут», якою опікувався близько 10 років. Команда стала багаторазовим чемпіоном України та переможцем відкритого чемпіонату Республіки Білорусь серед юнаків.

З 2016 до 2020 року обіймає посаду віцепрезидента Федерації хокею України. Був куратором юніорського та жіночого хокею. За його діяльності юніорська збірна України стала чемпіоном світу в Дивізіоні ІВ, а жіноча національна команда після 20-річної перерви відновила своє існування і 2019 року пробилася на світову першість.

Георгій був головою організаційних комітетів із проведення в Україні чемпіонату світу з хокею серед чоловіків 2017 року, юніорського чемпіонату світу 2018 року та молодіжного чемпіонату світу 2020 року. До слова, у 2018 Україна встановила рекорд із відвідуваності юніорських чемпіонатів цього рівня. 

СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО І ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Пан Зубко є співзасновником аналітичного центру ГО «Українська команда реформаторів», який на основі передового закордонного досвіду займається детальним аналізом проведених реформ в Україні, розробкою реформаторських змін. Також він є співзасновником школи CAPS, метою якої є навчання лідерів, топ-менеджерів і підприємців України.

Співзасновник ГО «Коло турботи», що з початку АТО організовує збір і передачу гуманітарної допомоги в зону проведення операції. Представники організації здійснили понад 50 виїздів до військових частин і зону АТО для передачі ліків, харчових продуктів та одягу.

Георгій – блогер сайтів «ТСН», «Українська правда», «ЛІГА.net», «Обозреватель», «Лівий берег», «ЦТС», Новое время», «Українська Правда». Автор багатьох статей на соціально-політичні теми.

 

Брезвін Анатолій Іванович

Президент Всеукраїнської громадської організації «Федерація хокею України»

Народився на Волині 8 січня 1956 року.

Вищу освіту здобував у Київському інституті народного господарства. Згодом у 2001 році успішно закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі за спеціальністю "міжнародне право"

Має вчений ступінь  кандидата економічних наук. У 2002 році захистив наукову дисертації з питань економічного розвитку окремих галузей народного господарства.

Заслужений економіст України (10.2002).

З 1984 року працював на посадах в фінансових установах Подільського, а згодом Мінського районів міста Києва. У 1990 році перейшов на робоу до органів Державної податкової адміністрації. Два роки очолював державну податкову адміністрацію міста Києва. З 1998 по 2005 року обіймав посаду заступника Голови Державної податкової адміністрації України. У 2006 році очолив ДПА України. 

У студенські роки долучився до активних занять спортом. Як і багато його однолітків влітку грав у футбол, а взимку у хокей, ганяючи імпровізовану шайбу на замерзлих водоймах. Із захопленням займався боксом, має спортивний розряд.

Нагороджений державними нагородами. У 1997 році нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня, II ступеня у 1999році і у 2004 році отримав орден "За заслуги" I ступеня. Має медаль «За трудову відзнаку», орден «За розбудову України» ім. М.Грушевського IV ст. (04.2001), орден Ярослава Мудрого V ступеня.

Громадська спортивна діяльність:

8 грудня 2006 року на Генеральному Конгресі Федерації хокею України був обраний президентом організації. 31 жовтня 2008 року був переобраний на посаду президента.

У 2012 та 2016 роках  Анатолія Брезвіна ще двічі переобирають на посаду президента Федерації.

За ініціативи Анатолія Івановича, як президента Федерації, у 2007 році Урядом України було прийнято Державну соціальну цільову програму «Хокей України», в рамках реалізації якої в нашій країні до 2013 року  збудовано дванадцять сучасних спортивних споруд зі штучним льодом та проведена масштабна реконструкція двох головних спортивних арен країни.

Багато років поспіль входить до складу Виконавчого комітету Національного олімпійського комітету України. За свою діяльність на посаді президента Федерації хокею неодноразово нагороджувався відомчими відзнаками Мінмолодьспорту та НОК України.