Підсумкові місця команд у дитячо-юнацьких змаганнях

Завершилися усі дитячо-юнацькі змагання з хокею в сезоні 2018-2019 років.

Цього сезону змагання відбулися у п’яти вікових категоріях: Юніорська хокейна ліга (2000-2003 р.н.), чемпіонати України (2004 та 2005 р.н.), а також всеукраїнські змагання (2006 та 2007 р.н.).

Перемоги у змаганнях здобули представники п’яти різних навчальних закладів. А харківська СДЮСШОР та київська ДЮСШ «Крижинка» стали єдиними школами, які були представлені в змаганнях усіх вікових категорій.

Загалом у змаганнях взяли участь 49 команд із 15 міст, які представляють 11 регіонів України.

До вашої уваги підсумкові місця команд у змаганнях кожної категорії.

Чемпіонат України серед юніорів – ЮХЛ (2000-2003):

М Команда Місто Область
1 Білий Барс - БВУФК Бровари Київська
2 Динамо Дніпро Дніпропетровська
3 Дніпро Херсон Херсонська
4 Галицькі Леви Новояворівськ Львівська
5 Крижинка Київ Київ
6 СДЮСШОР Харків Харківська


Чемпіонат України серед юнаків (2004):

М Команда Місто Область
1 Галицькі Леви Новояворівськ Львівська
2 Крижинка Київ Київ
3 Донбас Донецьк Донецька
4 Сокіл Київ Київ
5 Кривбас-Дніпро Кривий Ріг Дніпропетровська
6 СДЮСШОР Харків Харківська
7 Придніпровськ Дніпро Дніпропетровська


Чемпіонат України серед юнаків (2005):

М Команда Місто Область
1 Білий Барс Біла Церква Київська
2 Сокіл Київ Київ
3 Кривбас Кривий Ріг Дніпропетровська
4 Крижинка Київ Київ
5 Ковалівські Кабани Ковалівка Київська
6 Донбас Донецьк Донецька
7 Гладіатори Дніпро Дніпропетровська
8 Легіон Калуш Івано-Франківська
9 Спарта Луцьк Волинська
10 СДЮСШОР Харків Харківська
11 Кременчук Кременчук Полтавська


Всеукраїнські змагання серед юнаків (2006):

М Команда Місто Область
1 Донбас Донецьк Донецька
2 Сокіл Київ Київ
3 Кривбас Кривий Ріг Дніпропетровська
4 СДЮСШОР Харків Харків
5 Лавина Дніпро Дніпропетровська
6 Шершні Богуслав Київська
7 Дніпро Херсон Херсонська
8 Кременчук Кременчук Полтавська
9 Автомобіліст Київ Київ
10 Крижинка Київ Київ
11 Дружба-ХТЗ Харків Харківська


Всеукраїнські змагання серед юнаків (2007):

М Команда Місто Область
1 Крижинка Київ Київ
2 Морські Вовки Одеса Одеська
3 Дніпро Дніпро Дніпропетровська
4 СДЮСШОР Харків Харків
5 Дружба-ХТЗ Харків Харківська
6 Галицькі Леви Новояворівськ Львівська
7 Шершні Богуслав Київська
8 Донбас Донецьк Донецька
9 Кривбас Кривий Ріг Дніпропетровська
10 Сокіл Київ Київ
11 Школа Спорту Київ Київ
12 Білий Барс Біла Церква Київська
13 Кременчук Кременчук Полтавська
14 Торнадо Київ Київ