ЗІГРАНІ МАТЧІ

НАСТУПНІ МАТЧІ

ОФІЦІЙНІ СПОНСОРИ та ПАРТНЕРИ

13.10.2019

13 жовтня в Харкові на арені «Салтівський Лід» відбулася зустріч між МХК «Динамо» і «Білим Барсом». Матч завершився з рахунком 0:4. У першому періоді команди по черзі атакували одна одну,

13.10.2019

13 жовтня у Києві на арені «Шалетт» «Крижані Вовки» приймали «Донбас». Інтрига і рівна боротьба в матчі протрималися рівно першу двадцятихвилинку. У «вовків», як мінімум, було 5 можливос

13.10.2019

12 жовтня у Кременчуці на арені «Айсберг» відбувся центральний матч 9 туру чемпіонату України серед чоловіків. Лідер турнірної таблиці «Кременчук» втретє, в цьому сезоні, боровся з херсо
Сезон УМХЛ триває

11.10.2019

Сезон УМХЛ триває! На цих вихідних чергові матчі прийматиме Київ, Харків, Дружківка, Дніпро, Кривий Ріг, Новояворівськ, Богуслав, Кременчук, Біла Церква та Ковалівка. Загалом 54 хокейні по
Підсумки контрольних нормативів у гравців 2006 року народження

11.10.2019

Вже традиційно восени вихованці спортивних шкіл з хокею виконують тести зі спеціальної льодової підготовки, щоб отримати можливість брати участь у чемпіонаті України в наймолодшій ві

10.10.2019

У першому періоді вболівальники побачили рівну гру команд з обох сторін. За грубу помилку в захисті гості з Херсону покарали господарів. На шостій хвилині рахунок відкрив Кирило Білоус
Заняття Програми підготовки юних арбітрів відбулися у Дружківці та Харкові

10.10.2019

Спеціалісти Федерації відвідали основні центри розвитку хокею східної України – Харків та Дружківку. Нагадаємо, що відповідно до пункту 2.12 «Теорія та практика суддівства спортивних з
ХК

10.10.2019

9 жовтня на арені «Салтовський лід» МХК «Динамо» приймав «Донбас». Матч закінчився з рахунком 0:13. Ще у першому періоді динамівці пропустили 7 шайб. Результативн  кидки на свій рахунок за

09.10.2019

9 жовтня на арені «Шалетт» «Крижані Вовки» приймали «Кременчук». Матч завершився з рахунком 0:11. Рахунок відкрили гості. Олексій Зайцев зміг першим відкрити рахунок на користь «Кременчу
Анонс восьмого туру чемпіонату України серед чоловіків

09.10.2019

ХК «Крижані Вовки» - ХК «Кременчук» 9 жовтня 0 18:00 на київській арені «Шалетт» відбудеться матч між «Крижаними Вовками» і ХК «Кременчук». Остання зустріч команд закінчилася з великою рі

Рахунок в серії: 1:3

Шайби0:1 Захаров (Нікіфоров, Разумов - більш.), 41:33. 0:2 Лялька (Коренчук, Романенко - пусті ворота), 58:37. 1:2 Декало (Янишевський, Бондаренко - шостий гравець), 59:49.

Дніпро: Петров; Білоусов (А) - Шулешов, Афанасьєв - Пугачьов, Матвієнко - Декало, Зик - Матусевич; Черемнов - Ромащенко (А) - Жвачкін (К), Бондаренко - Дунаєв - Янишевський, Коваленко - Сирченко - Макарицький, Цілогородцев - Брага - Тимченко.

Донбас: Дьяченко; Сильницький - Романенко, Гончаров - Ігнатенко, Жовнір - Григорьєв, Александров; Лялька (А) - Мазур - Коренчук (А), Разумов - Захаров (К) - Нікіфоров, Кирющенков - Карпенко - Костіков, Мостовий - Воронін - Денискін.