ЗІГРАНІ МАТЧІ

НАСТУПНІ МАТЧІ

«Сокіл» здобув третю звитягу поспіль, розібравшись із «Дніпром»

24.01.2021

23 січня, в Києві відбувся поєдинок 28-го туру чемпіонату України, у якому «Сокіл» приймав херсонський «Дніпро».Уже в першій атаці на 40-й секунді першого періоду «соколята» відкрили р
«Білий Барс» дав бій «Донбасу» на виїзді

24.01.2021

23 січня в Дружківці стартував 28–й тур чемпіонату України – «Донбас» приймав «Білий Барс».Перший період команди почали досить в'язко – «Барси» намагалися нав'язати свою гру противнику,
«Вовки» під кінець вирівняли гру, але це не врятувало їх від поразки в матчі з «Краматорськом»

24.01.2021

У Броварах відбувся перенесений матч 1-го туру чемпіонату України, у якому «Крижані Вовки» приймали «Краматорськ».Гості з самого старту пішли в атаку, і на 18-й хвилині Олександр Фірсо
«Краматорськ» здобув «суху» звитягу над «Білим Барсом»

21.01.2021

«Краматорськ» обіграв «Білий Барс» у 27-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою. Уже на першій хвилині поєдинку господарі заробили більшість і отримали шанс на його реалізацію. Але к
«Кременчук» провів результативний другий період і здолав «Дніпро»

21.01.2021

«Кременчук» здобув звитягу над «Дніпром» у 27-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою. Попри напружену боротьбу в стартовому періоді, жодна з команд не змогла підступитись до воріт с
«Донбас» приберіг три голи на заключний період і обіграв «Крижаних Вовків»

20.01.2021

«Донбас» здобув третю звитягу поспіль, удома перемігши «Крижаних Вовків» у 27-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою. Стартовий період донеччани завершили з мінімальною перевагою.
«Сокіл» у своєму найрезультативнішому матчі сезону переміг «Маріуполь»

20.01.2021

«Сокіл» учетверте в сезоні обіграв «Маріуполь» у 27–му турі чемпіонату України з хокею з шайбою. У стартовому періоді столичний колектив відкрив рахунок гри – цьому посприяв Єгор Кузь
Мінськ залишився без чемпіонату світу. Що далі?

19.01.2021

Міжнародна федерація хокею з шайбою (IIHF) 18 січня прийняла рішення перенести світову першість в елітному дивізіоні з білоруського Мінська, про що повідомила пресслужба організації. Тур
Чемпіонат світу-2021 з хокею з шайбою в Мінську перенесуть

18.01.2021

На засіданні Міжнародної федерації хокею (IIHF) прийняли рішення скасувати проведення частини чемпіонату світу з хокею-2021 в Мінську. Про це повідомила пресслужба IIHF. Нове місто, що прий
«Крижані Вовки» в серії булітів поступились «Соколу»

17.01.2021

«Сокіл» здобув домашню звитягу над «Крижаними Вовками» в 26-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою. Столичне дербі традиційно видалось дуже напруженим і до останнього зберігало в с
Кременчук 10 : 0 Крижані Вовки
Матч
17 тур
Кременчук 10 : 0
Крижані Вовки
17-11-2018 14:00

«Кременчук» - «Крижані Вовки» 10:0 (2:0; 4:0; 4:0)

Шайби: 1:0 Поліщук - штраф. бр., 5:55. 2:0 Кисельов (Фурса, Муртіщев), 18:44. 3:0 Кисельов (Ворона), 22:15. 4:0 Кисельов (Фурса), 23:15. 5:0 Кривошапкін (Тютченко, Красильников), 38:05. 6:0 Ворона (Гриценко, Савченко), 38:59. 7:0 Толстушко (Красильников), 47:59. 8:0 Кривошапкін (Красильников), 51:06. 9:0 Ципнятов (Поліщук, Горлушко), 53:42. 10:0 Тютченко (Ворона, Толстушко), 54:48.

Кременчук: Гордюшин; Толстушко - Грицьких, Севрюгин - Горлушко, Хрішпенц - Бойових, Савицький - Бєльський; Тютченко (А) - Красильников - Кривошапкін (А), Савченко - Гриценко (К) - Ворона, Кисельов - Фурса - Муртищев, Поліщук - Ципнятов - Єфімочкін.

Крижані Вовки: Глотов (Власенко - з 24:57); Фроленко - Забулонов, Чикіда - Федосов, Приваліхін; Бурнатов - Овчинніков (К) - Дворник, Черемнов - Шапіро - Шабанов, Крючьонкін, Боронило.